Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Czy po wpłacie $2000 mogę je wypłacić na inny nośnik niż wpłacałem?

• trzasku
      trzasku
      Brąz
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 667
      Niestety zamknęli jedyny bankomat USD który znałem i nie byłem w stanie wypłacić 2000$ ze Skrilla z 0% prowizji tak jak wcześniej. Mam natomiast możliwość wypłaty euro z 0% prowizji za pomocą karty EcoPayz przy granicy.

Zastanawiam się czy wpłacając 2000$ za pomocą Skrilla na moje konto PokerStars a następnie zamieniając to tam (mają chyba najlepszy kurs) na euro wypłacić to za pomocą karty EcoPayz która również jest podłączona do konta. Dzięki temu uniknąłbym straty 400 złoty które poszłyby na prowizje gdybym chciał wypłacić te 2000$ z polskiego bankomatu.

Pytanie jest więc takie czy PokerStars wymaga przemielenia tej kwoty? Teoretycznie każdy kto wpłaca powinien móc odzyskać swoje pieniądze jak mu się odwidzi na drugi dzień ale nie wiem czy zwrócą uwagę, że będzie to w innej walucie i na inną kartę.

Nie chcę mieć też sytuacji, że mi to zamrożą z jakiegoś powodu.
  • 15 odpowiedzi
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 812
      Jeżeli wpłacisz za pomocą Skrilla to obawiam się, że standardowo będziesz mógł wypłacić tylko z powrotem na Skrilla. Oczywiście można to obejść blokując poprzez support tę drogę wypłaty (ponoć nieodwracalnie - ale to tylko teoria bo wystarczy dodać nowe konto pocztowe do skrilla).
      Jeżeli ostatnio nie grałeś za dużo na PokerStars, to na pewno będziesz musiał przemielić trochę kasy - tak wynika z regulaminu, zresztą chyba na wszystkich roomach.
      W regulaminie mają także napisane, że mogą pobrać prowizję za przewalutowanie. Nie pamiętam ile procent. Standardowo nie pobierają, ale zostawiają do swojego uznania - tzn jeżeli uznają że ktoś próbuje w ten sposób zarabiać, to mogą naliczyć prowizje nawet w tył, od wcześniejszych transakcji.
      Także jest pewne ryzyko takiej operacji.
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Można ponoć ominąć koszty przewalutowań korzystając z konta Revolut, ale osobiście nie korzystałem więc nie mogę ani polecić, ani odradzić.

Wypłata na Revoult
    • trzasku
      trzasku
      Brąz
      Dzięki za info, w takim razie poszukam szuka innego sposobu.
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 5 504
      To może za 400 zł różnicy rozejrzyj się za innym, może nieco dalszym, bankomatem?
    • trzasku
      trzasku
      Brąz
      Najbliżej to chyba w USA znajdę bankomat USD :f_biggrin: Jedyny który znałem było w stolicy Europy, w Berlinie na lotnisku. Teraz zamkneli bo się pewnie skapneli, że im się to nie opłaca jak nie pobierają żadnej prowizji.
    • LeborW
      LeborW
      Brąz
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 411
      Advcash i znajdz sobie z opcja doladowania ze skrilla lub netka powinno byc kilka opcji
    • trzasku
      trzasku
      Brąz
      Na czym to polega?
    • LeborW
      LeborW
      Brąz
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 411
      Chciales wymienic usd na euro by wyplacic euro to za pomoca tych kantorow wymienisz.
    • kamil13151
      kamil13151
      Brąz
      na forum od: 16.11.2008 Posty: 2 151
      Napisane przez trzasku
      Zastanawiam się czy wpłacając 2000$ za pomocą Skrilla na moje konto PokerStars a następnie zamieniając to tam (mają chyba najlepszy kurs) na euro wypłacić to za pomocą karty EcoPayz która również jest podłączona do konta. Dzięki temu uniknąłbym straty 400 złoty które poszłyby na prowizje gdybym chciał wypłacić te 2000$ z polskiego bankomatu.
      Kiedyś mi support napisał, że jeśli zrezygnuję ze Skrilla, to wówczas będzie możliwość wypłaty tych środków inną metodą. Problem w tym, że ponowne podłączenie Skrilla nie będzie możliwe. Jeśli Cię to satysfakcjonuje, to napisz do nich i wypytaj jak to teraz funkcjonuje.
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      Napisane przez kamil13151
      Napisane przez trzasku
      Kiedyś mi support napisał, że jeśli zrezygnuję ze Skrilla, to wówczas będzie możliwość wypłaty tych środków inną metodą. Problem w tym, że ponowne podłączenie Skrilla nie będzie możliwe. ....
      To nie tak działa. Blokowany jest konkretny adres email będący loginem Skrill-a.
      Wystarczy dodać kolejny adres email do konta Skrill (można mieć kilka i wszystkie działają jako loginy) i możemy bez problemu ponownie wpłacać na PokerStars
    • trzasku
      trzasku
      Brąz
      Dalej będę musiał to jednak przemielić. A jak wygląda sytuacja gdybym wpłacił teraz i próbował wypłacić euro np. za miesiąc? Tak samo czy może byłoby to mniej "widoczne"?
    • kamil13151
      kamil13151
      Brąz
      na forum od: 16.11.2008 Posty: 2 151
      Trzasku, może zrób inaczej. Wypłać sobie to co masz teraz na starsach na Ecopayz, a potem to co na Skrillu wpłać.
    • molekpl
      molekpl
      Brąz
      na forum od: 22.09.2008 Posty: 387
      W Moskkwie masz bankomat z USD
    • raczek666
      raczek666
      Brąz
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 1 198
      Trzasku prosze prv
    • tojaczajka
      tojaczajka