Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 T9s limp pot

• oceter
      oceter
      Brąz
      na forum od: 27.08.2015 Posty: 419
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $1.08 (54 bb)
      BB: $4.11 (205.5 bb)
      UTG: $2.30 (115 bb)
      MP: $2.28 (114 bb)
      Hero (CO): $2 (100 bb)
      BTN: $1 (50 bb)

Preflop: Hero is CO with :9h: :Th:
      UTG folds, MP calls $0.02, Hero calls $0.02, BTN folds, SB completes, BB checks

Flop: ($0.08) :Ts: :8h: :9d: (4 players)
      SB bets $0.08, BB folds, MP calls $0.08, Hero raises to $0.32, SB folds, MP calls $0.24

Turn: ($0.80) :Ks: (2 players)
      MP bets $0.38, Hero calls $0.38

River: ($1.56) :6c: (2 players)
      MP bets $1.56, Hero folds

HJ 48/18 po 91 handach, na SB 41/14 po 51 i BB 10/5 po 92.

Ze względu na gracza na SB chciałem się dołożyć z ręką lubiącą implied oddsy a open limper nie lubi foldować na izo więc pomyślałem że mam za mało fold equity preflop by z taką ręką próbować izolować.

Flop : Za mokro... nie slowplayuje.
      Turn : Z jednej strony jedyne info o donkbetującym graczu mam takie że na flopie 4/4 razy donkbetował ale tutaj ktoś go uprzedził (na flopie). Raise for value ? Nie chciałem raisować by zostawić blefy i nie stackować się ze straigfhtami... namieszałem.
      River : No to się wj***** jak śliwka w kompot.

Zrąbałem od turna ;( ?
  • 2 odpowiedzi
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 4 004
      To jest izolacja preflop - znacznie łatwiej będzie Ci się grało postflop mając inicjatywę. Poza tym connectorki średnio grają zwłaszcza w limpowanych potach - spora szansa,że tanio pozwolisz zerknąć na flop dominującym Cie drawom do koloru.
    • Lucaso89
      Lucaso89
      Brąz
      na forum od: 19.12.2010 Posty: 1 061
      izolacja jest ok ale myślę że nie jest błędem sprawdzenie tego otwarcia. Raise na flop bardzo dobry - chronisz swoja rękę na trudnym boardzie. Król na turnie nie zmienia aż tak wiele,tak naprawdę ulepszyło się tylko K9 i otworzyły się drawy do FD, zastanawiający jest ten niski sizing , jednak raise dla mnie miałby więcej sensu gdybyś grał bez pozycji aby ułatwić sobie decyzje na R, tutaj masz pozycje i możesz poczekać na to co się wydarzy na river, jasne jest, że wielu kart nie chcesz zobaczyć na river jednak jest kilka dobrych: T,9, 2-5, problem z raisem na Turnie jest taki, że praktycznie izolujesz się na lepsze ręce, z gorszych sprawdzi Cię, 89, Jx lub 6x znacznie rzadziej sprawdzi raise. Na taki mocny bet na riverze myślę że fold jest rozsądny, trudny pas ale ja bym zagrał tak samo.