Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL16 AKo

• Stalmi321
      Stalmi321
      Złoto
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 873
      Poker Stars, $0.08/$0.16 No Limit Hold'em Cash, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $16 (100 bb)
      BB: $26.21 (163.8 bb)
      MP: $6.63 (41.4 bb)
      CO: $20.07 (125.4 bb)
      BTN: $16.16 (101 bb)

Preflop: Hero is SB with :Ad: :Kh:
      MP folds, CO raises to $0.56, BTN folds, Hero raises to $1.92, BB folds, CO calls $1.36

Flop: ($4) :As: :Qs: :Tc: (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.10, Hero calls $2.10

Turn: ($8.20) :Th: (2 players)
      Hero checks, CO checks

River: ($8.20) :2h: (2 players)
      Hero checks, CO bets $5.17, Hero folds

CO 35/28 po 118h WTSD 11(27) WWSF 63(27) Af 7,5/7,0/3,0

Cbetujecie flop? Mi się wydaje, że na takim boardzie w 3bet pocie jeszcze na poblokowanych FD AK nie jest ręką na 3 streety value. Wolę tutaj kontrolować pule i zagrać x-call.

Turn jeszcze pogarsza sprawę. Jakby to się sparowała Q to jeszcze spoko (chociaż i tak ma mase Qx w call range) bo wtedy wygrywam z AT, a tak to teraz dodatkowo każde KT, JT mnie bije, które postanowiło semiblefować flop.
      Tu wydaje mi się, że mogę grać x-fold, chociaż patrząc na agresje przeciwnika x-call mógłby jeszcze ujść.

River blank, ale to raczej niewiele zmienia. Gram x i liczę na xback od AJ, JJ, Qx, które nie powinny betować. Przeciwnik jednak postawia betować i raczej muszę się zrzucać. O ile na turnie jeszcze może mógłbym sprawdzić 2 beczkę, to linia bet/xback/bet jest chyba odrobinę mocniejsza, bo jak miał jakieś AQ, KJ to mógł też chcieć kontrować pulę z racji sparowanego boardu.

Jak to gracie?
  • 6 odpowiedzi