Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL10 KK

• Stalmi321
      Stalmi321
      Brąz
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 909
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $15.12 (151.2 bb)
      Hero (BB): $10.35 (103.5 bb)
      UTG: $10.41 (104.1 bb)
      MP: $10 (100 bb)
      CO: $27.20 (272 bb)
      BTN: $4.37 (43.7 bb)

Preflop: Hero is BB with :Ks: :Kh:
      UTG folds, MP raises to $0.30, CO calls $0.30, 2 folds, Hero raises to $1.30, MP calls $1, CO folds

Flop: ($2.95) :Jd: :3s: :7c: (2 players)
      Hero bets $1.43, MP calls $1.43

Turn: ($5.81) :Qc: (2 players)
      Hero checks, MP bets $7.27 and is all-in, Hero folds

MP 23/13 po 54h Af 2,0/1,0/0,5 WTSD 38(13) WWSF 15(13)

Flop wiadomo, betuje bo mam value od AJ, QQ, może TT, KJ, QJ

Poprawiacie turn? Wydaje mi się, że nie ma sensu. AJ, KJ, TT może już nie sprawdzić, QQ i QJ trafia, JJ też są w jego range.
      Wybrałem check i dostaję wrzutkę. Patrząc na jego agresje i board, to wydaje mi się to całkiem rozsądnym foldem.

Jak to widzicie?
  • 4 odpowiedzi
    • rafalos890
      rafalos890
      Brąz
      na forum od: 20.06.2017 Posty: 94
      Zakładając, że AA i KK 4betuje pre:
      Gościu ma 12kombinacji setów i 2 kombinacje QJs: razem 14, ale 33 spokojnie mógłby zrzucić pre, a QQ 4bettować.
      Poza tym ma 4kombinacje T9s, które mogą wjechać ten turn, może nawet 89s, bo jak widzisz blef działa tu całkiem nieźle.
      +board jest suchy na flopie, pytanie jak często V będzie floatował z dwoma treflami w dłoni mając pozycję, przynajmniej kombinację AcKc myślę, że spokojnie możemy mu tu dać.
      Close spot jak dla mnie.
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 326
      mysle ze po czeku nie mozesz foldowac. jak czekam to napewno nie zeby foldowac, bardziej x/c.
      3betowany pocik, nawet pasywni czesto steamuja w 3bet potach.
      czeki zawsze indukuja jakies akcje wiec jak czekasz to musisz sie spodziewac raz na jakis czas akcji, przy tym pocie nie wiem czy to moze byc zrzut.
      lepiej imo betowac turna( jesli chcesz x/f grac ) , napewno zadziej dostaniesz wsowke od gorszych rak.
      ja bym tam sprawdzil.
      bij turna jak sie boisz , bedziesz mial czesciej latwiejsza decyzje.
    • WirusOls
      WirusOls
      Brąz
      na forum od: 28.12.2011 Posty: 258
      Wow
    • Stalmi321
      Stalmi321
      Brąz
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 909
      Napisane przez DzikiHenry
      mysle ze po czeku nie mozesz foldowac. jak czekam to napewno nie zeby foldowac, bardziej x/c.
      3betowany pocik, nawet pasywni czesto steamuja w 3bet potach.
      czeki zawsze indukuja jakies akcje wiec jak czekasz to musisz sie spodziewac raz na jakis czas akcji, przy tym pocie nie wiem czy to moze byc zrzut.
      lepiej imo betowac turna( jesli chcesz x/f grac ) , napewno zadziej dostaniesz wsowke od gorszych rak.
      ja bym tam sprawdzil.
      bij turna jak sie boisz , bedziesz mial czesciej latwiejsza decyzje.
      No ale co mi da bicie turna? Z czym on mnie tam ma sprawdzić? I co wtedy na river? Też wrzucasz czy x-call lub x-fold?