Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 AQs 3way donkbet spot

• yubby
      yubby
      Brąz
      na forum od: 25.06.2009 Posty: 388
      PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - Converted at http://handhistoryconverter.com

Button ($2)
      SB ($2.19)
      BB ($1.53)
      UTG ($0.49)
      MP ($2.17)
      Hero (CO) ($2.88)

Preflop: Hero is CO with A:spade: , Q:spade:
      1 fold, MP raises to $0.08, Hero calls $0.08, 1 fold, SB calls $0.07, 1 fold

Flop: ($0.26) J:spade: , 9:spade: , 8:heart: (3 players)
      SB bets $0.20, MP calls $0.20, Hero calls $0.20

Turn: ($0.86) 8:spade: (3 players)
      SB bets $0.42, 1 fold, Hero calls $0.42

River: ($1.70) 5:diamond: (2 players)
      SB bets $1.49 (All-In), Hero calls $1.49

Total pot: $4.68 | Rake: $0.16

Results:

SB had 10:spade: , 7:spade: (straight flush, Jack high).
      Hero had A:spade: , Q:spade: (flush, Ace high).
      Outcome: SB won $4.52

na MP miałem tylko 8 rąk, nic nie otwierał do tej pory, na SB również. Preflop uważam, że mogę być behind vs open 4x, dlatego tylko flat, z intencją callowania ew. squeeza. Na flopie pamiętam, że sprawdziłem SB, że miał na 9 rozegranych rąk już 1 donkbet, obstawiłem gościa na naprawdę mocny range QQ, JJ, 99, 88, QT, J9, 98, dlatego gram tylko flat po oddsach, w zasadzie mam wątpliwość czy to nie powinien być stackoff na flopie? turn jest zabójczy dla mnie skoro obstawiłem typa na taki range, ale nie potrafię jeszcze zrzucać top flusha. na riverze myślę że to spazz. Proszę o ocenę i podpowiedź jaki range calluje w tym spocie MP na flopie
  • 3 odpowiedzi
    • Lucaso89
      Lucaso89
      Brąz
      na forum od: 19.12.2010 Posty: 1 082
      wg mnie dobrze zagrane, stackoff na flopie nie jest zły bo wyrzucisz sporo lepszych układów natomiast call jest jak najbardziej ok masz FD do topflusha, na turnie bym nie był wcale takim czarnowidzem a zrzucenie top flusha byłby tu według mnie mega błędem. River oczywiście call
      range który calluje MP na flopie: 9T, TJ, TT, 89, KJ, QJ, KT,77, AT
    • djalbert182
      djalbert182
      Złoto
      na forum od: 27.12.2012 Posty: 2 073
      Ja bym na pewno preflop zagrał raise / fold.
      Po tym jak zagrałeś na flop już bym raczej nie szalał. Rywal może mieć już tutaj strita, może mieć top parę lub overparę, generalnie jest duża szansa, że jesteś z tyłu, a małą masz szansę wyrzucić tutaj coś mocniejszego (zwłaszcza na NL2), wiec grzeczny call żeby jak najtaniej sprawdzić czy ręka się wzmocni.
      Dalej w zasadzie już nic nie dało się zrobić, na turnie wprawdzie pojawia się ryzyko fulla, ale na NL2 z top flushem, przy jednej parze na boardzie, nie odpuszczam UNKowi. Na turn tylko call żeby nie płoszyć czegoś słabszego i oczywiście call na river.
    • oceter
      oceter
      Brąz
      na forum od: 27.08.2015 Posty: 463
      Well played, co prawda można było rozważyć mały raise na turnie by łatwiej wyciągnąć stacka na river, jest o wiele więcej kombinacji które bijesz niż setów. River easy call.
      Pre na nl2 vs UTG i HJ wole call, szczególnie z suited AQ (implied oddsy). Jest dużo grający tight open range i widzę więcej value w callowaniu cbetów ze słabszymi Ax niż wyrzucanie 3betem.