Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] TT NL10

• Zielony2009
      Zielony2009
      Brąz
      na forum od: 07.08.2010 Posty: 539
      Party, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $14.30 (143 bb)
      BB: $10 (100 bb)
      UTG: $15.54 (155.4 bb)
      Hero (MP): $10 (100 bb)
      CO: $11.05 (110.5 bb)
      BTN: $15.10 (151 bb)

Preflop: Hero is MP with :Ts: :Th:
      UTG folds, Hero raises to $0.30, CO raises to $0.90, BTN calls $0.90, 2 folds, Hero calls $0.60

Flop: ($2.85) :2h: :8c: :8h: (3 players)
      Hero checks, CO bets $1.30, BTN folds, Hero calls $1.30

Turn: ($5.45) :Kh: (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.50, Hero folds

Results:
      $5.45 pot ($0.27 rake)
      Final Board: :2h: :8c: :8h: :Kh:
      Hero mucked :Ts: :Th: and lost (-$2.20 net)
      CO mucked and won $5.18 ($2.98 net)

Preflop: Kolega coś tam lubi uderzyć, bo ma 7% CU vs MP. Mam łatwy call, a z racji dojścia 3 luźniejszego gracza 34/19 z range typu pockety plus wysokie Ax, KQ,KJ jest mi jeszcze milej.

Flop: czekam kulturalnie i dostaję cbet od villiana, który to zrobił 9/9 okazji. Wiem, że on tam wszystko cbetuje. 3 gracz folduje, a ja mam easy call.

Turn: Spada mi FD, ale ten K. Niby niweluje u niego liczbę h, więc x/r mnie strasznie kusił (teraz widzę, że to głupota, bo sprawdzą mnie Kx, AA, a Ah, z którymi i tak wygrywam zrzuci). Jednak z moich statsów wynika, że cbetował na T już tylko 1/3, więc tu już się z czymś zatrzymuje. Po za tym on ma tam ogrom króli. Jak dla mnie to uderza cbetem na T co najmniej wszystkie AK, KQ, które ma, bo zawsze cbetuje flop, plus może wszystkie Ahx. Callujemy to, a potem co z riverem? na heartsie jak go nie ma to się zatrzyma i my zgarniamy, a jak zabetuje to easy fold, bo on na 4 heartsach nie zablefuje. Jak nie spadnie ten hearts to uderza Kx, a czy z tymi miśniętymi Ah jeszcze 3rd barreluje? Właśnie to pytanie sprawiło, że ułatwiłem sobie gierkę i spasowałem, bo nie mam jaj.
  • 2 odpowiedzi
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 538
      Flop: Gram call bo flop będzie bardzo często c-betowany.

Turn: Z jednej strony jest to dla niego dobra karta dla blefowania aby wyrzucić u Ciebie właśnie pockety, z drugiej wchodzi mu potencjalny flush i trafia on Kxy które mógł 3-betować. Fold wydaje mi się ok. Alternatywnie można pomyśleć nad callem turna i poddaniem dopiero rivera.
    • jejeejej
      jejeejej
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 14.10.2014 Posty: 2 327
      Na flopie jeśli gracz na btn folduje myślę, że ciekawą opcją jest x/r żeby zobaczyć gdzie jesteśmy w tym rozdaniu. On ma tam masę overcard, które cbetuje. Na turnie spadnie sporo rąk, na których on będzie poprawiał a my będziemy mieli ciężkiego calla. Wg mnie overparki JJ+ uderzają mocniej tego flopa żeby ciągnąć value od 99-TT, fd. 8x praktycznie się nie boi. Jeśli zagra reraise to bardzo często ma tam lepiej, fd na sparowanych boardach raczej rzadko reraisują.