Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] AQo NL10

• Zielony2009
      Zielony2009
      Brąz
      na forum od: 07.08.2010 Posty: 539
      Party, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $3.52 (35.2 bb)
      Hero (BB): $10.15 (101.5 bb)
      UTG: $12.35 (123.5 bb)
      MP: $9.33 (93.3 bb)
      CO: $10.70 (107 bb)
      BTN: $49.95 (499.5 bb)

Preflop: Hero is BB with :As: :Qh:
      3 folds, BTN raises to $0.25, SB folds, Hero raises to $0.90, BTN calls $0.65

Flop: ($1.85) :Kc: :Tc: :Ad: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.75, Hero calls $0.75

Turn: ($3.35) :4s: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.25, Hero calls $1.25

River: ($5.85) :5h: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Results:
      $5.85 pot ($0.29 rake)
      Final Board: :Kc: :Tc: :Ad: :4s: :5h:
      Hero showed :As: :Qh: and won $5.56 ($2.66 net)
      BTN mucked :Jc: :Kh: and lost (-$2.90 net)

Wieje nudą w dziale, więc ja coś zarzucę.

PF: wiadomo, villiam miał 50/50 call/f vs 3 bet z BU, więc sprawdzi mnie tam mnóstwo słabszych rąk, na które mam fajną gierkę

Flop: W zasadzie to z bijących mnie rąk widzę tylko QT, które blokuję, AT i TT. Value mam od AJ, A9, bardzo rzadko jedną beczkę od A2-A5s i drawów, a których widzę tylko FD. Biorąc pod uwagę, że otwiera z BU 53 % i połowę calluje to jego range jest spolaryzowany i ma tam mnóstwo szrotu typu 87 w diamondach czy niskie pockety. Obrazuje to jego wysoki ftcbet w 3bt potach - 80% na 15 sytuacji. Jego agresja na poziomie 36 % na flopie i 4/5 bety vs missed cbet w 3 bet potach wskazują, że lepiej dać mu betować ten jego cały szrotowy zasięg.

Turn: blank, więc kontynuuję plan - 41 % agresji i 2/2 bet vs missed cbeb w 3bet potach na T mnie w tym utwierdzają.

River: i tu widzę mój błąd. Jego agresja jest na R znacznie niższa - 21%, więc nie mogę liczyć zbytnio, że zabetuje coś słabszego. Ten gracz z miśniętymi drawami czy air uderza 2 razy i się zatrzymuje. Zatem powinienem sam betować ciągnąć value od słabszych asów i ew. Kx? Wyglądam w końcu bardzo słabo. Czy jednak nie ma co być pazernym i te jego 2 bety to dla nas już dosć value i WP?

Proszę o ocenę i ewentualnie wskazanie na jakie statsy powinienem jeszcze patrzeć.
  • 4 odpowiedzi
    • Stalmi321
      Stalmi321
      Brąz
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 909
      Jak dla mnie to jest b/b/decide na blankach.

Moim zdaniem czekanie tego flopa na takiego luźnego gracza raczej nie ma sensu. Rozumiem, ze ma duzy bet vs miss cbet, ale ta ręka w tym spocie to nie jest jakis nuts, żeby go slowplayowac. Jezeli Ac byłby zablokowany to moze i by to nie bylo w cale takie zle, skoro jego betting range jest szerszy niz calling range, ale w tym spocie to ja wole valuebetowac.
    • weirdcreep
      weirdcreep
      Trener
      Trener
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 2 283
      Biorąc pod uwagę, że otwiera z BU 53 % i połowę calluje to jego range jest spolaryzowany i ma tam mnóstwo szrotu typu 87 w diamondach czy niskie pockety.
      87dd to szrot? :D
      Co do statystyk, to z jakiej próbki takie wnioski?

zakładając nawet, ze broni 40% z tych 53% przez call (na mikro range i tak bronią z BTN dużo mniej, bo czasami otwierają coś czego normalnie nie otwierają i zdarza im się bronić randomowe handy), to wychodzi mu taki defend:
      http://prntscr.com/j7e0ba

Masz tu ogromną przewagę range:( zalezy jak budujesz swoj 3b range, ale i tak)
      http://prntscr.com/j7e0ba
      Jeśli uznasz, ze rywal betuje wszystkie Kx, Jx i zerowe SDv to x moze byc lepszy, ale dla mnie masz tu easy bet/b/b, rywal po drodze na takim boardzi ena pewno odezwię się z 2p+. masz wystarczająco A5-A2s, Kx i Jx zeby bronic checking range
    • Zielony2009
      Zielony2009
      Brąz
      na forum od: 07.08.2010 Posty: 539
      Na pewno b/b/b jak on folduje 80 % na flopie i 86% na turnie w 3bet potach, raz mnie może z czymś gorszym sprawdzi, ale nie 2 razy.

Próbka jakieś 1,5k, napisałem powyżej na ile mniej więcej sytuacji dane staty.

I on tam nie betuje Kx czy Jx tylko właśnie te wszystkie ręce, które nic nie trafiły typu niskie pockety, connectory itp.
    • tiltlover
      tiltlover
      Brąz
      na forum od: 25.05.2016 Posty: 90
      Ja bym nie wyciągał wniosków po takiej próbce ze on Ci zabetuje 2 razy słabego asa czy Kx. Moim zdaniem donkiem na river ułatwiasz przeciwnikowi grę.