Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[Film Rounders?] Wrocław, wymiana umiejętności (różnych), najlepiej SH NL25+, ale hobbyści również!

• MinosTutor
      MinosTutor
      Brąz
      na forum od: 06.07.2009 Posty: 850
      Hej! Chciałbym zobaczyć jak ktoś na żywo gra swoją grę raczej SH NL25 i wyżej, jednak to nie jest żaden wymóg. Ja najwyżej atakowałem NL20. Chciałbym móc zadać kilka pytań face to face. Sam gram teraz NL2/NL5 SH.

Mogę ze swojej strony zaproponować wymianę umiejętności/wiedzy z poza pokera: fotografia (cyfrowa, analogowa, photoshop, wszystko dość mocno, albo wykonanie jakiejś sesji), żonglerka, medytacja, autohipnoza, króliki (jak ktoś ma to mogę podpowiedzieć jak żywić itd. lub służyć za 24h króliczy SOR), hodowla mrówek :f_love: Ewentualnie świadomość, że jeśli będzie to dla mnie EV+, to kasa i tak w sporej części pójdzie na bezdomne i chore króliki. Ewentualnie oddam czekoladę (bez kokosowej) za oddanie krwi.

Do tego ostatnio mało ruszam się z domu plus mam dość mało znajomych, także może być tylko EV+.

Zdjęcie dla uwagi. Reks z kręconą, odrastającą sierścią.
      Plus dla tego kto ogarnie, co na zdjęciu jest nie tak/przerobione. Nie daję gwarancji, że w ogóle da się to rozpoznać. Za jakiś czas wrzucę oryginał.
  • 13 odpowiedzi