Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL20-NL50] NL25 KQs

• Stalmi321
      Stalmi321
      Brąz
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 909
      Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $23.10 (92.4 bb)
      BB: $27.56 (110.2 bb)
      Hero (UTG): $25.03 (100.1 bb)
      MP: $25 (100 bb)
      CO: $26.10 (104.4 bb)
      BTN: $25 (100 bb)

Preflop: Hero is UTG with :Qc: :Kc:
      Hero raises to $0.75, MP raises to $2.40, 4 folds, Hero calls $1.65

Flop: ($5.15) :Jc: :Kd: :4s: (2 players)
      Hero checks, MP bets $3.44, Hero calls $3.44

Turn: ($12.03) :8s: (2 players)
      Hero checks, MP bets $5.97, Hero folds

MP 29/25 po 24h 3b 25(12) Af 8,0/4,0/2,0

Gościa niby pokazuje jako agro, ale próbka śmieszna więc to nic nie znaczy. Jedyne co można wywnioskować po statach i pełnym stacku, że to raczej nie jest fish, więc po prostu unk.

Flop sprawdzam, bo mam TP + BD do strita/flusha, jednak cbet całkiem duży jak na 3bet pot i suchy board.

Sprawdzacie jeszcze turn?

Wydaje mi się, że chyba nie ma sensu, bo nic nie zahaczyłem. Jeżeli chciałbym blufcatchować to musiałbym sprawdzić wrzutkę na river co mi się nie widzi, a nic co bije tak nie gra. Teoretycznie BD ze spade się otworzył, ale chyba to jeszcze nie czas na blufcatchowanie na tych limitach.

Co myślicie?
  • 6 odpowiedzi
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 334
      hej, lecisz jak przecinak, :f_drink: ja bym 4bet/foldowal jak chcesz tak grac po flopie. pamietaj ze masz w rendzu drawy i gosc spokojnie moze 2 beczki vs te drawy odpalic zeby zrzucic a jak ty zrzucasz tu TPGK to chyba raczej overfold.
    • WirusOls
      WirusOls
      Brąz
      na forum od: 28.12.2011 Posty: 258
      A dlaczego musisz callowac to na R jeśli callujesz na T ?Wychodząc z takiego założenia f cb na R miałbyś z 20% bo foldujesz jakieś fd jedynie a nie wydaje mi się że masz taki:)
    • Stalmi321
      Stalmi321
      Brąz
      Napisane przez DzikiHenry
      hej, lecisz jak przecinak, :f_drink: ja bym 4bet/foldowal jak chcesz tak grac po flopie. pamietaj ze masz w rendzu drawy i gosc spokojnie moze 2 beczki vs te drawy odpalic zeby zrzucic a jak ty zrzucasz tu TPGK to chyba raczej overfold.
      No właśnie nie wiem, czy ten kicker jest taki dobry na 3bet range MP vs EP.

Napisane przez WirusOls
      A dlaczego musisz callowac to na R jeśli callujesz na T ?Wychodząc z takiego założenia f cb na R miałbyś z 20% bo foldujesz jakieś fd jedynie a nie wydaje mi się że masz taki:)
      No bo jak to tak. Skoro sprawdzam turn, to robię to tylko i wyłącznie po to, żeby bluffacatchować. Nie ma tu gorszych rąk, które betują 2 streety i np. zagrają check back. No a skoro tak, to jak spada blank river, to jak mógłbym spasować, skoro sprawdzałem turna z nadzieją na to, że blefuje? Przecież to by była lekka niekonsekwencja w przyjętej linii. Czy się mylę?
    • LeborW
      LeborW
      Brąz
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 411
      Czy się mylę?
      Nie mylisz się :f_drink:

Do 4beta jeżeli chodzi o blokery to wolę AJ, AT, Ax. Do barellowania nie zdominowane łapki. Zastanawiam się czy nie byłby głupi raise flop. Na wszystkich treflach, T,Q, K możesz napierdalać dalej, bo nie po to gramy call, żeby sprawdzać max 1 street :thinking:
    • Endurx
      Endurx
      Brąz
      na forum od: 13.11.2008 Posty: 3 468
      Hero (UTG) - ludzie nawet na tych stawkach vs UTG nie 3betują więcej jak 5% overall po co w ogóle to calujesz
    • Stalmi321
      Stalmi321
      Brąz
      A może i racja, może lepiej od razu to pasować pre na tych pozycjach na unków.