Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

NL10 AKo

• oliverbk89
      oliverbk89
      Brąz
      na forum od: 26.04.2009 Posty: 121
      Witam wszystkich!
      Przeciwnik po 120 rękach wydaje się bardzo luźny i agresywny - gra 28/27, z UTG otwierał póki co 33%.
      Calluje z pozycją, żeby nie wyrzucać słabszych rąk. Flop raczej std. Przeciwnik ma 92% Cbeta.
      Nie betowałem turna, gdyż stwierdziłem, że nie chcę wyrzucać par, które mogą spróbować sprawdzać bluffy po moim becie na riverze. Jego zasięg po czeku oceniłem na QQ-22, KT+, AA-KK AK raczej mało prawdopodobne, gdyż, blokuję obie kombinacje + na pewno betowałby T. Teraz na chłodno zastanawiam się czy nie powinienem mimo wszystko betować T i przekonać się na czym stoję.

River wydawało mi się, że betuje słabszy Kx lub QQ-77, które po moim x na T stwierdziło, że jest z przodu. Decyduję się na mały raise, aby wyciągnąc trochę value ze słabszych K, QQ-TT wydaje mi się, że przy tych oddsach też mogłyby callnąć. W odpowiedzi dostaję ship - myślę, że albo próbował grać tricky z jakimś A5(wg mnie mało prawdopodobne), albo złapanym setem z 44. W tym przypadku chyba biję jedynie blef.

Co do ręki mam trzy pytania:
      1. Czy powinienem betować T?
      2. Jak grać R?
      3. Czy callować shipa ?

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $20.33 (203.3 bb)
      BB: $9.07 (90.7 bb)
      UTG: $12.91 (129.1 bb)
      Hero (MP): $16.36 (163.6 bb)
      CO: $11.80 (118 bb)
      BTN: $10 (100 bb)

Preflop: Hero is MP with :As: :Kc:
      UTG raises to $0.30, Hero calls $0.30, 4 folds

Flop: ($0.75) :Kh: :5d: :5h: (2 players)
      UTG bets $0.38, Hero calls $0.38

Turn: ($1.51) :6s: (2 players)
      UTG checks, Hero checks

River: ($1.51) :4c: (2 players)
      UTG bets $1.08, Hero raises to $2.50, UTG raises to $12.23 and is all-in, Hero folds

Results: $6.51 pot ($0.29 rake)
      Final Board: :Kh: :5d: :5h: :6s: :4c:
      UTG mucked and won $6.22 ($3.04 net)
      Hero mucked :As: :Kc: and lost (-$3.18 net)
  • 6 odpowiedzi
    • tiltlover
      tiltlover
      Brąz
      na forum od: 25.05.2016 Posty: 90
      1. Tak
      2.Call
      3.Nie

A poza tym na takiego goscia to jest no-brainer 3bet pre. Skoro nie chcesz wyrzucać slabszych rak to AA tez flat? Ty powinienes chciec zeby gorsze rece spawdzaly 3bet.
    • oliverbk89
      oliverbk89
      Brąz
      na forum od: 26.04.2009 Posty: 121
      Dzięki za odpowiedź,na chłodno faktycznie lepiej 3bet pf tym bardziej ze luzno otwiera.
    • Filipo91
      Filipo91
      Srebro
      na forum od: 13.11.2013 Posty: 1 118
      Witam .

1) Tak
      2)Call tylko i wyłącznie
      3)Sprawdzam On może tak grać z QQ JJ np. AA watpie nie czekałby na turnie i nie callował na flopie tylko podbijałby i KK tak samo jakby trafił K na flopie
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 1 057
      Serio uważasz że UTG na R gra tak QQ JJ ?
    • halabasa
      halabasa
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 564
      pre: 3bet sprawia że izolujesz go i grasz HU bardzo często... spodziewał bym się ( zależnie Co myślał wtedy o tobie etc) że flatował by AJs+, każdego pocketa na tych deepach, z AA, KK pewnie najczęściej grał by 4bet.. flatował by pewnie jeszcze siuted connectory.. chyba chętniej 87s niż QJs, taki koleś raczej przewidywał by że często jest zdominowany z brodwayami. Tak w próżni, bo nie powiedziałeś jak reaguje na 3bety ani nie dałeś stay Fold to 3bet.
      Flat nie jest błędem, plus że zostawiasz mu masę Ax które otwiera a ,otwiera bardzo dużo (pewnie bez dolnych Ax off) minus taki że zapraszasz graczy po lewej do dorzucenia.

flop : flop taki żę on cbetuje 100% zasięgu, 95% czasu... Flat jest standardowy... ale ciekawy jest też raise. Tego typu gracz (jeżeli ty grałeś coś w stylu 25/25) pomyśli raczej że robisz tak z pocketami ~22-99 i jakimiś bluffami z totalnym AIR jak 87s, i czasami z Ax... wtedy na pewno nie spasuje żadnego Kx i pewnie nie wyrzuci 66-QQ...

turn: puszcza Cie przodem do klasycznego Floata, bet tutaj na turnie dał by Ci sporo info.. jeżeli grałby check call to mógł byś wyrzucić mu z rangu pockety 22,33,44 , cały AIR który cbetował też, ewntualnie grał by 2nd barrel a nie check/call (musiał by mieć głęboką kminę i Cie levelować) Pewnie zakładałby że 2nd barrelem wyrzuci twoje Ax, niskie pockety i jakieś randomowe floaty które byś miał z intencją stabowania.

river: gra spory bet który bardziej wygląda na value... każdy Kx, może QQ-99 i wszystko co lepsze... czy używał by takiego sizingu dla bluffu? mógł by. ale myślę że on by 2nd barrelował T z bluffuami dużo częsciej. czy sprawdzi mały raise ze słabymi Kx? wątpię, powinno to być dla niego oczywiste że robisz tak tylko z KQ+.. dlatego grał bym tylko flat. a ten ship to prawie nigdy nie będzie bleff...

1. Tak
      2. call
      3. Nie
    • Gomez224
      Gomez224
      Brąz
      na forum od: 24.03.2008 Posty: 6 750
      Nie koniecznie optymalna linia ale mogłeś zagrać call river i dorobić kolejne notki ;)