Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

AKs def 0.25$

• jimmyjames30
      jimmyjames30
      Brąz
      na forum od: 01.08.2015 Posty: 1 063
      PokerStars - 20/40 NL (3 max) - Holdem - 3 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 13.25 BB (VPIP: 30.00, PFR: 10.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 21)
      SB: 12.25 BB (VPIP: 55.56, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 21)
      Hero (BB): 12 BB

SB posts SB 0.5 BB, Hero posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has A:heart: K:heart:

fold, SB calls 0.5 BB, Hero raises to 2.5 BB, SB calls 1.5 BB

Flop: (5 BB, 2 players) 6:diamond: 4:diamond: Q:heart:
      SB checks, Hero checks

Turn: (5 BB, 2 players) 3:heart:
      SB checks, Hero bets 2.5 BB, SB calls 2.5 BB

River: (10 BB, 2 players) A:diamond:
      SB bets 7.25 BB and is all-in, Hero calls 7 BB and is all-in

top range wiec nie shove'uje pre, przeciwnik pasywny, ale nie chcial sie stackować
      Flop, mam 2 overkarty i showdown value wiec czekam, nawet jakby nie byl pasywny to bym czekal
      Turn decyduje sie uderzyc i sam nie wiem czy powinienem czy nie? dochodzi wiecej outów, w tym wypadku chce budować pule, wyrzucić go z rozdania czy zobaczyc river????
      river nagle on wrzuta, w sumie nie wiem czy powinienem to sprawdzic, szczerze mowiac nie zauwazylem ze wszedl kolor skupilem sie tylko na heartsach i stwierdzilem ze ma TP/missed draw, sam nie wiem
  • 3 odpowiedzi
    • Filipo91
      Filipo91
      Srebro
      na forum od: 13.11.2013 Posty: 1 128
      Witam ,

Zagrane tragicznie ja na turnie juz to zrzucam . Na takim boardzie gdzie o nic sie nie zachaczyłeś a w jego range wchodzi QJ QK AQ 44 66 33 . Vpip gosc ma 55% wiec gra bardzo szeroko on może miec tam Q9 np Q7 albo Q2 . Fold dla mnie . Co pokazał przeciwnik ??
    • rafalos890
      rafalos890
      Brąz
      na forum od: 20.06.2017 Posty: 94
      Napisane przez Filipo91
      Witam ,

Zagrane tragicznie ja na turnie juz to zrzucam .
      Kolega zrzuca do checka przeciwnika? Słyszałem, że to nie jest dobre zagranie, ale może warto mieć to w arsenale, żeby nie musieć się zastanawiać na river :D Pomijam to, że przeciwnik ogarniający cokolwiek NIGDY nie zagra limp/call AQ, 44, 66, 33 pre

Jak dla mnie pre spoko, flop spoko, turn też spoko (mamy od zarąbania outsów, mamy szansę wyblefować go z pary 3/4/6 na niektórych riverach), a river as played zwykle bym pasował, a już szczególnie na opponenta pasywnego, gdy uzupełnia się flush.
    • bukma
      bukma
      Brąz
      na forum od: 07.01.2007 Posty: 436
      To wygląda na pas ale na tych stawkach gdzie kolesie robią cuda (szczególnie kiedy missują z drawami) nie potrafiłbym spasować TPTK na taki jam river. Ok, nie powinien niby tego robić na asie bo to w sumie dla niego najgorsza karta do blefu ale mimo wszystko widuję takie akcje. Tylko właśnie jest jeden problem - piszesz że gość passive i tu jest lipa. Gość passive rzadko tak odpali z air, szczególnie na asie - gość agro na luzie tam może zablefować. Czyli wychodzi że można pasować.