[SH NL2-16] T7o

• michie14
      michie14
      Srebro
      na forum od: 14.09.2017 Posty: 28
      SB: $5.20 (260 bb)
      Hero (BB): $2.02 (101 bb)
      UTG: $2.56 (128 bb)
      MP: $2.25 (112.5 bb)
      CO: $2.96 (148 bb)
      BTN: $2.05 (102.5 bb)

Preflop: Hero is BB with :Td: :7h:
      4 folds, SB completes, Hero checks

Flop: ($0.04) :5c: :Ks: :2h: (2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: ($0.04) :7s: (2 players)
      SB bets $0.04, Hero calls $0.04

River: ($0.12) :Ts: (2 players)
      SB bets $0.12, Hero raises to $0.30, SB raises to $0.84, Hero calls $0.54

SB: (26h) 36/0 Ag% 35
      Valueraise na river trochę przesadzony? Jakieś słabe Kx jedynie mnie tutaj sprawdzą a reraise to już raczej lepsze 2 pary i flush. Zrzucacie to czy może call river?
  • 3 odpowiedzi
    • Aseort
      Aseort
      Brąz
      na forum od: 15.02.2017 Posty: 178
      Co tutaj sie dzieje to ja nawet nie wiem... Po co ten re raise na river. Callujesz i tyle. A tutaj massz piekny przyklad jak sam sie valubetujesz. Co chesz tym raisem osiagnac. Blefy folduja, slabe parki tez z checia dostaniesz calla club przebicie od seta club koloru. A przy jego kolejnym raise to jest snap fold na tych stawkah vez wiekszego zastanowienia.
    • roljon
      roljon
      Srebro
      na forum od: 28.07.2009 Posty: 97
      Ja bym zagrał call, patrząc że na to że przeciwnik w ogóle nie otwiera, zagrał 30% swoich rąk, może bardzo dużo różnych rąk. Byc może trzyma Kx które przechodzą w dwie pary które pokonują twoje dwie pary, może mieć stretta na turnie lub kolor z niskim Axs z którym drałował do stretta lub AsXx z którym łapie kolor i wygrywa, a także trójki których nie podbijał preflop, a mimo mikro próbki rąk widać że ma do tego predyspozycje . Według mnie zdecydowanie zbyt agresywny R.
    • ripper92
      ripper92
      Black
      na forum od: 20.11.2008 Posty: 1 272
      Call river ze względu na jego spolaryzowany potsize bet, słabych Kx za pota nie będzie chciał grać, jego value to będzie 2 pair+, jeśli on sfolduje pre T2 i 72 to bijesz tylko T5 z jego range a na value raise potrezbujesz bić ponad połowę zasięgu(nie betu river tylko calling rangu vs twój raise).
      Na mniejszy sizing by to było close i rasie by był lepszy bo on nie sfolduje pewnie Kx, kluczowy jest tu jego potsize river.
      Na jego reraise ten call to zwykły spazz nie bijesz kompletnie niczego jesteś z tyłu 100% czasu.