Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wypłaty z ecopayz przez kartę

• Macsiak441
      Macsiak441
      Basic
      na forum od: 20.03.2018 Posty: 11
      Witam, mam pytanie do Was w jaki sposób wypłacacie pieniążki ze Starsów na ecopayz a następnie wyciągacie je z bankomatów ( a może poprostu z ecopayza na konto bankowe?)

U mnie wygląda to tak ( wiem , że jest dramat) wypłacam ze starsów na konto w PLN a mam kartę w EUR , ale dzisiaj chcąc wypłacić pieniadze się przeraziłem widząc kurs na eur 3,7 .

Proszę o poradę oraz o info jak wygląda to u Was.
      :f_drink:
  • 4 odpowiedzi
    • krybis80
      krybis80
      Brąz
      na forum od: 27.07.2010 Posty: 172
      Wypłacasz z gwarantowanym kursem EUR? Jeśli tak, to po pierwsze nie rób tego i ZAWSZE wybieraj opcję bez gwarantowanego kursu. Wypłata z ecopayz powinna Cie kosztować 4,99% (2,99% prowizji za przewalutowanie oraz 2% prowizji od każdej wypłaty - min. kwota €1,5). Przy takim kursie powinienieś wypłacać eur po około 4PLN. W Ecopayz możesz sobie stworzyć kolejne subkonto w USD lub EUR i wypłacać bezpośrednio środki na te konto.
    • zyvald
      zyvald
      Brąz
      na forum od: 03.09.2011 Posty: 82
      EJ, bwin nie obsługuje póki co skrilla więc muszę mieć ecooayz... Weryfikacja wiadomo dowód, ale co jak nie mam rachunku na swoje nazwisko?
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 753
      Napisane przez zyvald
      EJ, bwin nie obsługuje póki co skrilla więc muszę mieć ecooayz... Weryfikacja wiadomo dowód, ale co jak nie mam rachunku na swoje nazwisko?
      Ostatnio do weryfikacji na poker roomach wysyłałem PDF z wyciągiem bankowym ING i przechodziło.
      Nie pamiętam teraz co wysyłałem do EcoPayz. Niewykluczone, że też taki wyciąg.
    • kners1122
      kners1122
      Brąz
      na forum od: 30.04.2016 Posty: 356
      Wyciag bankowy w pdf przechodzi w 99% przypadkach, w Ecopayz tez bez problemu.