Wyzerowanie cashbacku? PP

• BroKosa
      BroKosa
      Srebro
      na forum od: 12.01.2012 Posty: 604
      Cześć,

Loguję się na konto partypoker, a tu patrzę 0/25 pts. Wczoraj jak grałem to miałem ok. 15 punktów. O co chodzi? Jak działa ten system? Muszę do końca tygodnia te punkty wyrobić? Inaczej cały rakeback przepada? Nie jestem w stanie sprawdzić czy w bankrollu przybyło cokolwiek, bo niestety nie śledzę go aż tak dokładnie...

Proszę o pomoc :) .
  • 3 odpowiedzi
    • przemek9422
      przemek9422
      Brąz
      na forum od: 02.05.2011 Posty: 1 297
      cashback jest liczony tygodniowo

"Jeśli na koniec tygodnia zdobyta przez ciebie liczba Punktów wypadnie pomiędzy poziomami, otrzymasz zwrot oparty na ostatnim osiągniętym poziomie. Pozostałe Punkty stracą ważność.
      Na przykład, jeśli zdobędziesz 215 Punktów w ciągu tygodnia, otrzymasz 50 $ w gotówce za 200 punktów. Pozostałe 35 Punktów straci ważność."

"Ze względu na program zwrotu gotówkowego, "tydzień" oznacza pełen tydzień kalendarzowy od 00.01 CET w poniedziałek do 23.59 CET w niedzielę."
    • BroKosa
      BroKosa
      Srebro
      na forum od: 12.01.2012 Posty: 604
      Czyli jeśli dobrze rozumiem, żeby cokolwiek dostać, muszę wyrobić minimum 25 punktów w tygodniu? Nie jest to proste na nl2... dziękuję za pomoc!
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 9 022
      Dokładnie tak jak piszesz musisz wyrobić 25 punktów żeby dostać bodajże 5$