[SH NL2-16] KTs NL2 3bet pot z regiem, overbet na river

• Heissenbberg
      Heissenbberg
      Srebro
      na forum od: 29.10.2012 Posty: 104
      PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com

Button ($2.81)
      Hero (SB) ($2.11)
      BB ($1.94)
      UTG ($1.12)
      MP ($3.70)
      CO ($2.61)

Preflop: Hero is SB with 10, K
      3 folds, Button raises to $0.06, Hero raises to $0.22, 1 fold, Button calls $0.16

Flop: ($0.46) 7, Q, 9 (2 players)
      Hero bets $0.22, Button calls $0.22

Turn: ($0.90) K (2 players)
      Hero checks, Button checks

River: ($0.90) 7 (2 players)
      Hero checks, Button bets $1, Hero folds

Total pot: $0.90 | Rake: $0.03

Przeciwnik reg. Decyduje się cbetować flopa,bo mam tu gutshota i backdoora do flusha i nie chcę oddać inicjatywy przeciwnikowi,który mógł totalnie nie trafić flopa.Na turnie mimo trafienia TP czekam,bo z mocniejszych rąk sprawdzają mnie tam 2 pary,straight,sety. Jedyne gorsze recę jakie tu sprawdzają to flush drawy. River czekam,bo jeśli uderzę to albo dostaję rr od nutsów,albo call od jakichś 2 parek i do tego wyrzucam ręce,które mogą zablefować jeśli zaczekam. Przeciwnik gra over beta. Według mnie gra tu tak tylko z nutsami,albo totalnym air (z naciskiem na nutsy). Ze względu na sizing wykluczam tu jakiekolwiek 2 pary. Mógł trafić tripsa mając Ad7d,ale od czego gorszego chciałby wtedy dostać call jeśli widział jak pasywnie rozegrałem rozdanie post flop? To samo jeśli chodzi o JTs. Jedynymi sensownymi rękami jakie tak tu zagrał to mogły być sety trafione na flopie. Mógł z nimi czekać na turnie z dwóch powodów: mój check na turnie oznacza albo słabą rękę,albo slowplayowany nutsy,dlatego mógł poczekać,żeby nie wyrzucać gorszych rąk,albo żeby nie dawać value lepszym. Na river,gdy paruje się board i trafia fulla lub karetę, po moim checku wie,że sprawdzą go tu zazwyczaj tylko bardzo mocne układy,a reszta na każdy bet spasuje,dlatego decyduje się na tak duży bet. W grę wchodzi też oczywiście nietrafiony FD,ale wątpię,żeby zastosował wtedy tak duży sizing.

Nie wiem czy to wszystko nie jest zbyt przekombinowane i czy ma sens,dlatego wrzucam tą rękę i liczę na odzew :)
  • 2 odpowiedzi