Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL10 66

• Stalmi321
      Stalmi321
      Srebro
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 908
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10 (100 bb)
      BB: $10 (100 bb)
      Hero (UTG): $12.63 (126.3 bb)
      MP: $14.62 (146.2 bb)
      CO: $8.29 (82.9 bb)
      BTN: $7.13 (71.3 bb)

Preflop: Hero is UTG with :6d: :6c:
      Hero raises to $0.30, 2 folds, BTN calls $0.30, 2 folds

Flop: ($0.75) :2h: :4s: :9d: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($0.75) :3s: (2 players)
      Hero bets $0.36, BTN calls $0.36

River: ($1.47) :5d: (2 players)
      Hero bets $0.93, BTN raises to $1.86, Hero calls $0.93

BTN 68/5 po 37

Wrzucacie na river? Czy raczej safe call?

Bo teoretycznie bije mnie tylko 76, a call od takiej ryby mógłbym dostać z różnymi rękoma.
  • 6 odpowiedzi
    • tiltlover
      tiltlover
      Brąz
      na forum od: 25.05.2016 Posty: 90
      Easy wjazd na river. Poza tym można pomysleć o becie na flopie bo taki gość może tam callowac any2.
    • sh2ckal
      sh2ckal
      Srebro
      na forum od: 07.11.2011 Posty: 430
      Napisane przez tiltlover
      Easy wjazd na river. Poza tym można pomysleć o becie na flopie bo taki gość może tam callowac any2.
      Całkowicie się zgadzam. Bet flop i na river wrzutka. To mi wygląda na stright z Ax, także callnie na pewno. Bije Cię jedynie 7s6s czyli 1 kombinacja
    • trzasku
      trzasku
      Srebro
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 649
      Flop: Gram c-bet za 1/2. Po części for value od Axów, overkart, GS, 4x, 2x jak i po to, aby wyrzucić przeciwnika z equity. Check/call jest według mnie mniej optymalną decyzją ponieważ dajemy przeciwnikowi darmowe karty i możliwość trafienia z ręką typu J3s.

Turn: As played gram deleyed c-bet za 1/2 z tą samą argumentacją co na flopie.

River: Gram valuebet od 9x, two pair, stritów na asie. Myślę, że ma tych asów dosyć sporo i nigdy nie zrzuci na wrzutkę więc można grać all-in. Słabszych rąk ma stosunkowo mało ponieważ 9x często by betował na flopie natomiast dwie pary mógłby raisować na turnie. As played call z uśmiechem.
    • Stalmi321
      Stalmi321
      Srebro
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 908
      Trzasku, jak cbetujesz flopa to co robisz na turnie? Grasz 2 beczke? Czy x-call? I co później z riverem?

Bo też nie do końca wiem jak najlepiej rozgrywać takie spoty, gdzie mam 2nd pocketa i jestem OOP. Z jednej strony nie chcę pompować puli, ale z drugiej rozdawanie kart też nie jest za dobre.
    • Aseort
      Aseort
      Brąz
      na forum od: 15.02.2017 Posty: 178
      Podobnie jak trzasku. I wedlug tej strategii przy takich kartach i tych pozycjach wedlug mnie nie kontynuuje na turnie. Przy fishach nie ma co budowac puli bez naprawde mocnego ukladu. A na riverze ratuje Cie az 5 kombinacji a po callu na BTN i pomimo ze to ryba jak najbardziej w swoim rangu ma 9x - po co sie valubetowac? Rybki uwielbiaja callowac J9x,Q9x,T9x. Na taka duza rybke wolalbym to wrzucac na riverze jak juz. Jak ma to ma trudno. Czesto zobaczymy tam Ax.
    • ripper92
      ripper92
      Black
      na forum od: 20.11.2008 Posty: 1 274
      Po kiego chuja chcecie pompować pulę z taką ręką na CSa gdzie 90% runoutów to będą overkarty. 88 z 89blokerem dla protekcji to minimum 55-77 sobie easy checkamy i realizujemy euity.Już lepszy by był bet z tym 66 na agro gracza żeby nie otwierać mu opcji na 3barrele a nie na takiego pasywa co będzie floatował wsyztskie overy.
      River ship.