[SH NL2-16] NL10 TT

• Stalmi321
      Stalmi321
      Złoto
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 853
      Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $10.25 (102.5 bb)
      BB: $13.10 (131 bb)
      Hero (UTG): $10.51 (105.1 bb)
      MP: $10.07 (100.7 bb)
      CO: $10.27 (102.7 bb)
      BTN: $14.10 (141 bb)

Preflop: Hero is UTG with :Ts: :Th:
      Hero raises to $0.30, MP calls $0.30, 2 folds, SB calls $0.25, BB folds

Flop: ($1) :2c: :6d: :7c: (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.72, MP raises to $1.44, SB calls $1.44, Hero calls $0.72

Turn: ($5.32) :3h: (3 players)
      SB checks, Hero checks, MP checks

River: ($5.32) :3c: (3 players)
      SB checks, Hero bets $1.70, 2 folds

MP 26/13 po 56h WTSD 20(10) WWSF 40(10) Af 2,0/10,0/1,0 - jednostolikowiec
      SB 64/14 po 24h WTSD 35(12) WWSF 33(12) Af 2,0/1,0/0,0 - jednostolikowiec

Warto stackować to na flopie?

Teoretycznie minraise wygląda groźnie, ale jest dużo draw i nie mam najsłabszej OP.

Co do rivera.
      Wolałem sam postawić i ustalić sobie sizing showdownu + dostać call od jakichś 99-88, 7x, niż dać temu MP przyje*ać jakiś pot size bet, na który musiałbym pasować.
      Minusem jest to, że tu w sumie wszytko weszło, bo 3 na turn uzupełniła OESD (może to mieć SB, raczej nie MP bo by poprawiał turn), a 3 clubs na river uzupełniła FD (i to może mieć MP, bo SB po pasywnym turnie powinien leadować, ale z tym też w sumie jest różnie).

Jak to widzicie?
  • 4 odpowiedzi
    • tiltlover
      tiltlover
      Brąz
      na forum od: 25.05.2016 Posty: 81
      Ja nie stakuje na flopie bo najczęściej nadziewamy się na sety, overparki, czasem FD. Call do minraisu. Na river czekam i pasuje na bet, w dwóch graczy nie spodziewam się tam blefu.
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 444
      Flop: Gram cbet za 3/4 od FD, SD, 99, 7x. Raise MP na tych pozycjach, mając za sobą jeszcze rybkę wygląda dla mnie mega mocno, praktycznie na same sety. Stack-off byłby na pewno błędem, myślę że maksymalnie można grać tutaj call. Jedyne co wygląda dziwnie to jego niski sizing. W jego rangu spodziewam się zobaczyć głównie sety oraz czasami JJ-QQ które grały just call preflop. Dostając jednak tak dobre oddsy, myślę, że mamy tam calla.

Turn: Swoim checkiem polaryzuje się na JJ-QQ oraz blefy. Sety raczej zawsze betują dalej.

River: Niestety wchodzi sporo FD u rybki a dodatkowo mało jest gorszych rąk które nas zapłaci, gram check/fold.
    • Stalmi321
      Stalmi321
      Złoto
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 853
      Wszystko rozumiem i się zgadzam.

Ale czy fakt, że gram z 2 nieobliczalnymi graczami nie usprawiedliwia trochę tego betu na river, żeby tanio zobaczyć showdown?

Podejrzewam, że jakbym zagrał check to bym zobaczył gruby bet od MP z any2 tak naprawdę, no może poza 7x i 99-88 i zostałbym wyrzucony z puli, którą mam realną szansę wygrać. Wiadomo, jak dostanę raise to mam jasną sytuację i pasuje.
    • Aseort
      Aseort
      Brąz
      na forum od: 15.02.2017 Posty: 178
      Ale czy fakt, że gram z 2 nieobliczalnymi graczami nie usprawiedliwia trochę tego betu na river, żeby tanio zobaczyć showdown?
      Probka zadna - Nie usprawiedliwia.

To ze tutaj Ci sie udalo to zwykly lud szczescia. Po takiej akcji na flopie to w ja bym obstawial miedzy 70-90% przypadkow dostaniesz snap wjazd na ryja i twoj 1.7$ poszedl sie rypac. Easy check na river z intencja foldowania bez jakichkolwiek info o przeciwniku. call flop wporzadku dla mnie ze wzgledu na wesoly oddsy ktore dostales od SB.

Podejrzewam, że jakbym zagrał check to bym zobaczył gruby bet od MP z any2 tak naprawdę,
      No to callujesz zeby lapac jego bluffy skoro wychodzisz z takiego zalozenia albo masz ku temu podstawy.