Statystyki własne a partypoker

• 6 odpowiedzi
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 716
      Używasz PartyCaption? Aby używać dynamicznego i pozycyjnego HUD, musisz użyć dodatkowego oprogramowania (PartyCaption). HUD w Hand2Note opiera się na informacjach uzyskanych z aktualnej ręki. Inne pokerowe trackery budują HUD w oparciu o poprzednie rozdanie przy stole zgodnie z otrzymaną historią rozdań.
    • BroKosa
      BroKosa
      Srebro
      na forum od: 12.01.2012 Posty: 604
      Tak, używam PartyCaption i sam HUD działa, w trybie aktywnej sesji oczywiście, ale nie pojawia mi się graph w zakładce sessions...
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 3 986
      Pewnie nie dodałeś folderu do autoimportu rąk z Party. Dlatego też masz HUD bo Party Caption 'mówi' h2n jaki gracz gdzie siedzi, ale nie są zbierane łapki więc i z fapania na graf lecący pionowo w dół nici.
    • BroKosa
      BroKosa
      Srebro
      Gdybym nie dodał folderu do autoimportu to by mi nie działał hud. A tak jak pisałem wyżej on działa, czytaj uważniej. Jedyne co to nie mam graphu i historii rąk (z tego co slyszalem zapisuja sie one z player1, 2, 3 itp.)

EDIT:
      mam w h2n autoimport ustawiony pod: C:\Programs\PartyGaming\PartyPoker\HandHistory.

Tak jak pisałem HUD pokazuje statystyki, ale w programie nie mam żadnej historii rozdań...
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 3 986
      Zaczne od powtórzenia tego co pisałem - poprawnie ustawiony import rąk nie jest konieczny by wyświetlało Ci HUD - w momencie integracji z programem pomocniczym(jak np. PartyCaption) h2n bazuje na dostarczonych przez to narzedzie informacjach. Sam miałem podobna zagwozdke bo hud działal, ale rak z sesji nigdzie w trackerze nie było - błąd był związany z niepoprawnie ustawionym autoimportem.

Generalnie polecam Ci zajrzeć do archiwum zaimportowanych plików przez h2n(domyślnie c:\h2noteArchive) i zobaczenie czy faktycznie są tam łapki które grałeś.
    • BroKosa
      BroKosa
      Srebro
      Dziękuję za sugestie.

Okazało się, że robię bardzo prosty błąd nie ustawiając odpowiedniego gracza w zakładce "sessions" :facepalm: (miałem ustawione moje konto na PokerStars).

Anyway jeszcze raz dzięki za pomoc :f_drink: .