Cześć Wszystkim !

• Maku663
      Maku663
      Basic
      na forum od: 16.03.2018 Posty: 1
      Witam nazywam się Stachu i od 3 lat nie piję .... taki żart :f_tongue:

Tak jak już ktoś napisał "Jestem doświadczonym fishem" :f_rolleyes:
      Gram online jakiś rok dużo wygrałem i też dużo przegrałem cały problem tkwi w mojej mentalnej grze gorąca głowa i brak pohamowania , czy macie jakiąś radę jak do tego podejść z chłodną głową ? Wiem , że są książki które się zajmują właśnie psychiką czy ktoś może polecić jakąś ?
      Również ostatnio zacząłem dużo grać turnieje KO różne stawki , raczej z powodzeniem jednak chciał bym podciągnąć swoje umiejętności w każdej płaszczyźnie pokerowej. Dużo czasu ostatnio poświęcam na pokera i jeszcze więcej bym chciał , chce zostać profesjonalnym pokerzystą .
      Jakieś rady ? :)

Pozdrawiam Pokerowe Świry !
  • 2 odpowiedzi
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 716
      Hej Maku663,

The Mental Game of Poker – Jared Tendler dla mnie biblia od mindsetu. Chyba nawet jest wydana po polsku.

Możesz też, odebrać darmową gotówkę i dzięki grze zdobywać coraz wyższe statusu. Dzięki temu będziesz miał dostęp do coraz większej liczby mindsetowych filmów szkoleniowych. Między innymi LechaRumskiego, autora "Mental Edge".

Pozdrawiam DamianLuna.
    • Stanleymak
      Stanleymak
      Basic
      na forum od: 01.05.2017 Posty: 1
      Ok , a czy może mi ktoś w takim razie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie , czy warto to robić i faktycznie da się regularnie wygrywać . Jestem studentem i zawodnikiem MMA ostatnio miałem owocną walkę, bo wygrałem przez KO w pierwszej rundzie przez co na pewno chce kontynuować i trenować do tego studia i nie mam czasu na normalna pracę . Uwielbiam grać w Pokera i chciał bym na prawdę żeby wyszło chciał bym być najlepszym pokerzystą , jest to do zrealizowania? Prosił bym bardzo o odpowiedź. Maku663 to też ja pomieszało się .