Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Interpretacja Statystyk w Spinach

• Azael95
      Azael95
      Brąz
      na forum od: 18.12.2017 Posty: 14
      Witam.

Mam kilka pytań dotyczących interpretacji statystyk podczas grania w Spiny .
      Zacznijmy od VPIP czy faktem jest , że poniższe % faktycznie wskazują na dany typ gracza czy w spinach powinno odbierać się dany wynik inaczej ?
      <10% nit
      10-15% mocno tight
      15-25% tight
      25-40% loose
      >40% mocno loose

i czy np pozycja SB czy BB ma tutaj też znaczenie ewentualnie jak Wy to widzicie?
      Mi już się w głowie pierdzieli od tych liczb ale muszę się tego nauczyć i koniec :f_p:
  • 5 odpowiedzi
    • Corristo233
      Corristo233
      Brąz
      na forum od: 14.10.2012 Posty: 535
      Zadajesz trochę śmieszne pytanie. Gdybyś zagrał z 10 gierek, zobaczyłbyś, że average player ma vpip zdecydowanie powyżej tego, co ty uznajesz za początek loose ;p

Oglądnij wszystko, co jest za darmo na PS na temat spinów i na yt pewnej bardzo popularnej stajni, której nazwy tutaj nie wolno wymawiać. Ułóż range na podstawie tego co oglądniesz i aplikuj do jakiejś stajni. Do tej gierki darmowego contentu, na poziomie prawie nie ma.
    • Doggyst
      Doggyst
      Brąz
      na forum od: 03.06.2013 Posty: 71
      Za daleko szukasz. Chuja sie znam ale na 1$ nie powinienes tak daleko wybiegac, albo ogarniasz albo nie
    • Azael95
      Azael95
      Brąz
      na forum od: 18.12.2017 Posty: 14
      Może i za daleko ale kiedyś trzeba będzie to ogarnąć :) póki co pytam ale nie przyzwyczajam się specjalnie do gry z HUD'em.:f_tongue: chce wprowadzać stopniowo jakieś statystyki do gry bo jak zapierdziele od razu 50 różnych liczb i pojęć to nie ma opcji żeby to ogarnąć tego jest tyle , że przy mojej rodzielczości kart nie będzie widać :f_biggrin: dlatego szukam podstawowych i najbardziej potrzebnych póki co stąd moje pytanie a co do zakresu to też nie mój wymysł po prostu go gdzieś znalazłem i wrzuciłem żeby spytać czy to ma sens bytu wg Was :)
    • Doggyst
      Doggyst
      Brąz
      na forum od: 03.06.2013 Posty: 71
      Chccialbym Ci pomoc ale nie wiem jak pomimo 100 cev. Dla mnie po prostu sa rzeczy oczywiste, ale moze dlatego ze gram w te jebane karty od 10 roku zycia a mam 24 lata
    • tematznany
      tematznany
      Brąz
      na forum od: 29.04.2008 Posty: 925
      Pierwszy post pokazał że brakuje Ci że brakuje Ci zdecydowanie absolutnych podstaw i zanim siądziesz do gry polecam poszukać na PS i w internecie informacji na ten temat. Można znaleźć darmowe zakresy ABC do gry na najniższych stawkach.
      Są to gry HT w których gramy na naprawdę szerokich zakresach.

Wpisz sobie w google: frazy: charts+spin and go i zobacz jak szeroko grają przeciwnicy
      Oglądnij też BASIC produkcje są nawet na pokerstrategy

Dla przykładu powiem tylko że np.

w HU SB vs unknown player gramy 100% gramy
      3 way BB vs SB gramy 100% rangu a więc 72 jest też w naszym zakresie.

Powodzenia!