Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL5 QJs

• pschel15
      pschel15
      Brąz
      na forum od: 02.08.2017 Posty: 17
      https://www.weaktight.com/h/5a8f2a20d39043cc7c8b45d0
      Cześć.
      Mam taką łapkę do analizy. Na flopie gram call z intencją floatowania na wielu turnach. Nie wiem czy ta ręka jest odpowiednia do tego typu zagrania. Tym bardziej w 3-way pocie i po takim sizingu od CO. Ale to jest trochę poboczny temat. Bo strasznie się gubię po tego typu zagraniach jakie zostało wykonane na Turnie. Spada jedna z lepszych kard dla nas - otwiera się nam FD, rywal czeka więc ja betuję za jakies 75% puli i dostaje raise... jak prawdłowo rozgrywać coś takiego?
  • 1 odpowiedź
    • bigabing123
      bigabing123
      Brąz
      na forum od: 09.06.2017 Posty: 166
      1) ręka na call vs wcześniejsze pozycje vs CO zalecam 3bet z trzech powodów grasz vs luźny range co , unikniesz sqezowania, unikniesz callowanych multi potów z blindami
      2) flop to jest bardziej raise po pierwsze board nieźle się wkomponowuje w twój preflop calling range po drugie masz pewne equity ze swoją ręką gdybyś dostał call ,
      3) na turn nie ma tu złotego środka zarówno chcek behind , bet/shove ,jak i bet/call so ok