Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 QQ

• dlugassss
      dlugassss
      Brąz
      na forum od: 22.03.2015 Posty: 142
      Party, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $3.95 (197.5 bb)
      Hero (BB): $4.19 (209.5 bb)
      UTG: $2.18 (109 bb)
      MP: $2.55 (127.5 bb)
      CO: $2 (100 bb)
      BTN: $2 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with :Qs: :Qc:
      UTG folds, MP raises to $0.05, CO folds, BTN raises to $0.17, SB folds, Hero calls $0.15, MP calls $0.12

Flop: ($0.52) :6d: :Jh: :5s: (3 players)
      Hero checks, MP checks, BTN checks

Turn: ($0.52) :Qd: (3 players)
      Hero bets $0.39, MP calls $0.39, BTN folds

River: ($1.30) :As: (2 players)
      Hero checks, MP bets $1.99 and is all-in, Hero ???

Co tu się nawyprawiało to sam nie wiem :)
      PRE Cold call, nie chciałem 4betować bo na ewentualny shove w multiwayu (a tym bardziej dwa) bym z ciężkim sercem raczej te panienki zrzucił:f_cry: Gdybym dostał call 4beta grałbym bez pozycji.
      FLOP Tutaj plan był na X/C jednak nikt nie zagrywa.
      TURN Trafiam seta, otwierają się SD i FD, dlatego uderzam za 3/4 (nie za mało?)
      RIVER As uzupełnia nutsowego strita, plan zagrania X/C aby złapać ewentualne blefy - dostaję shove i nie wiem co zrobić:f_ugly:

Jakbyście to rozegrali i dlaczego właśnie tak?
      Z góry dziękuję:f_drink:
  • 7 odpowiedzi
    • Aseort
      Aseort
      Brąz
      na forum od: 15.02.2017 Posty: 178
      PRE Cold call, nie chciałem 4betować bo na ewentualny shove w multiwayu (a tym bardziej dwa) bym z ciężkim sercem raczej te panienki zrzucił:f_cry: Gdybym dostał call 4beta grałbym bez pozycji.
      - Tutaj to jest easy 4 bet bez zastanowienia. OOP to ty te QQ chcesz wrzucać a jeśli nawet nie lubisz tego robić to foldujesz do 4 beta jak tak bardzo chcesz. Przy 4 becie praktycznie albo obaj spasują albo dostaniesz cold calla od jednego z przeciwników i twoje equity drastycznie się poprawia pomimo że jesteś OOP jak leci podobny flop to za wszelką cenę chcę tutaj pakować beta by móc się allinować na turnie gdy nie zleci A lub K. River to jest snap call. Koloru ni ma, bije cię całe KTs w diamondach bo niczego innego tam nie widzę no i AA. Na pewno by nie czekało flopa. Obstawiam go na AJ ewentualnie chuja-buja nie trafiony draw no już szczyt to jakieś 55,66,JJ co to stwierdziło że przeczeka flopa i nagle sie obudziło z palcem w nosie bo nikt nie podbił. Ja podbijam flopa za około 40% bo suchy strasznie a na turnie to już przy czymkolwiek re-rais all in. No chyba że masz info że to straaaszny Nit i folduje wszystko chyba że ma top nutsa. Wtedy snap fold.
      Grałeś check river co w jego oczach na pewno oznaczało nieudane dobieranie do koloru - No i dostałeś raiska by zgarnąć bule tu i teraz.

Jak dla mnie river przedstawia się w sposób następujący:

Stół: 6:diamond: J:heart: 5:spade:  Q:diamond:  A:spade:
             Equity  Wygrana  Podział
      MP3    43.24%   43.24%    0.00% { AA, JJ, 66-55, AKs, AJs, KdTd, 9d8d, 8d7d, Ad6d, Ad5d, Ad4d, Ad3d, 4d3d, Ad2d, KTo }
      BB     56.76%   56.76%    0.00% { QsQc }
    • KrzNow
      KrzNow
      Brąz
      na forum od: 03.08.2014 Posty: 868
      plan zagrania X/C aby złapać ewentualne blefy - dostaję shove i nie wiem co zrobić:f_ugly:
      No chyba po to zagrywasz mając jakiś plan aby się go trzymać. Snap call.
    • RobertByku2
      RobertByku2
      Brąz
      na forum od: 28.07.2014 Posty: 1 250
      Preflop: 4bet/fold

Flop: też na takim boardzie bym przeczekał, jeśli ma AK, AQ, KQ, to nie sprawdzi betu na flopie 3bet raiser. Vs JJ, KK-AA jesteś w plecy, QQ blokujesz. Betem wyizolujesz się na mocniejsze handy. Jedynie może AJs sprawdzić beta, w porywach TT, jeśli bet byłby 35-45%, natomiast nie wiem, czy jest to tego warte. Ciężko określić, czy Jx by któreś 3betował w stylu KJs, QJs, JTs, dlatego x jest ok, tym bardziej, że na trzeciego się MP dołożył i masz 3-waya, a MP ma oddsy by sprawdzić bez pozycji z niższymi parami, które mógł trafić na F.

Turn: as played mocny bet (powyżej 3/4 bym uderzał), dla niższych setów, FD, SD, AK, AQ, Qx, QJ.

River: x/c jest spoko opcją, bo mogą tu blefować missnięte FD i dajesz mu poszaleć, uderzają dwie pary QJ, AQ, AJ, bijesz sety szóstek i piątek. Jedyne układy, który Cię bije to KT i AA (które MP nie ma w range), dla mnie call i wp.
    • Aseort
      Aseort
      Brąz

River: x/c jest spoko opcją, bo mogą tu blefować missnięte FD i dajesz mu poszaleć, uderzają dwie pary QJ, AQ, AJ, bijesz sety szóstek i piątek. Jedyne układy, który Cię bije to KT i AA (które MP nie ma w range), dla mnie call i wp.
      Ma i to tak KTo jak i KTs.

uderzają dwie pary QJ, AQ, AJ
      Rzeczywiście przy secie dam kombinacji Qx jest cała masa.

Betem wyizolujesz się na mocniejsze handy.
      - Nieprawda. Bety dla value to gdzie niby? Według Ciebie walimy tylko jak mamy 100% nutsa? Na takich boardach jakiekolwiek backdory cię sprawdzą włącznie z KQs bo nie będą chciały poddawać na jedno uderzenie.
    • RobertByku2
      RobertByku2
      Brąz
      na forum od: 28.07.2014 Posty: 1 250
      Napisane przez Aseort
      uderzają dwie pary QJ, AQ, AJ
      Rzeczywiście przy secie dam kombinacji Qx jest cała masa.
      Owszem, blokujesz Qxy, ale nie możesz zakładać, że nie ma ich wcale. I racja, ma w range'u zarówno KTo, jak i KTs, które może równie dobrze blokować 3bet raiser.

- Nieprawda. Bety dla value to gdzie niby? Według Ciebie walimy tylko jak mamy 100% nutsa? Na takich boardach jakiekolwiek backdory cię sprawdzą włącznie z KQs bo nie będą chciały poddawać na jedno uderzenie.
      Tu mam pytanie - czy rzeczywiście będąc w 3way pocie, do tego 3betowana pula ktokolwiek na F nie będzie chciał poddawać na jedno uderzenie backdoorów?
    • dlugassss
      dlugassss
      Brąz
      na forum od: 22.03.2015 Posty: 142
      Napisane przez KrzNow
      plan zagrania X/C aby złapać ewentualne blefy - dostaję shove i nie wiem co zrobić:f_ugly:
      No chyba po to zagrywasz mając jakiś plan aby się go trzymać. Snap call.
      Wygrałeś :f_drink:
    • Aseort
      Aseort
      Brąz
      Tu mam pytanie - czy rzeczywiście będąc w 3way pocie, do tego 3betowana pula ktokolwiek na F nie będzie chciał poddawać na jedno uderzenie backdoorów?
      Wiem o tym ja, wiesz o tym ty - Cała reszta grająca na NL2 już nie do końca :P