Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Ostrzeżenie dla potencjalnych graczy

• matexide
      matexide
      Brąz
      na forum od: 26.06.2010 Posty: 712
      Witam. Piszę tego posta żeby przestrzec przed tym pokerroomem.
      Wczoraj założyłem tam konto, które po dokonaniu depozytu zostało zablokowane. Zero maili, informacji. Nic.
      Na chacie dowiedziałem się że muszę konto zweryfikować. Ok
      Standardowa procedura, mam wszystko na dysku przygotowane. Dokumenty wysłane konto na wieczór odblokowane. Rozegrałem parę sitkow, za dużo nie wygrałem ale coś tam wpadło.
      Dziś rano chcę się zalogować i znów blokada. Na chacie dostaje info że konto zostało zablokowane bezpowrotnie bez podania przyczyny.
      Co z kasą to nie wiadomo. Może odeślą łaskawie depozyt. Się okaże.
      Szkoda że takie g.... są reklamowane na tym forum. Chciałem spróbować czegoś, gdzie mogę zdobywać strategypoints, ale mnie wyleczyli szybko. Pozdrawiam
  • 8 odpowiedzi
    • matexide
      matexide
      Brąz
      Dostałem info że depozyt zostanie zwrócony, ale wszystkie wygrane ktore uzyskałem PO WERYFIKACJI przeprowadzonej przez nich przepadają. Absurd. Czyli z wszystkich gierek, które rozegrałem i wygrałem cała kasa trafia do nich. Nice
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 185
      krzaki upadaja to juz nie te czasy, wbijaj na znane marki 888 pp ps and hf
    • matexide
      matexide
      Brąz
      Hf? Na PokerStars, party i ósemkach mam konta ale nie podpięte stąd chciałem spróbować czegos z oferty Pokerstrategy. Poza tym skusił mnie łatwy do wyrobienia bonus. Wyszło jak wyszło. Jak dobrze pójdzie i oddadzą depozyt to będę stratny tylko to co wygrałem i 2 dni nerwów:)
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 185
      have fun :) , no oto jak juz po problemie to po co sie rozczulac idziesz do przodu bylo minelo :) pozdro
    • AGrochowski
      AGrochowski
      Black
      na forum od: 15.01.2009 Posty: 397
      Chwila chwila, roomy zazwyczaj nie blokują ot tak sobie czyichś kont i konfiskują pieniędzy, jesteś pewien że nie złamałeś żadnego pkt. z ich regulaminu? co napisali jako przyczynę zamknięcia konta? Nie mają żadnego prawa zabrać Ci Twoich wygranych, więc wg mnie jeżeli jesteś fair w stosunku do nich walczyłbym nawet jakby mi 1$ zabrali.
    • matexide
      matexide
      Brąz
      O to właśnie chodzi że moje konto zostało zamknięte bez podania przyczyny czy punktu regulaminu, dlatego zdecydowałem się napisać o tym. Mam zresztą zrobiony screen rozmowy z supportem na live chacie. Dla mnie to jest totalnie nieprofesjonalne, gram od dobrych 10 lat i jedyne zablokowane konto kojarzy mi się z pewnym przykrym piątkowym przedpołudniem...
      Moje konto było czynne jeden dzień. Z czego pół dnia czekałem az mi sprawdzą dokumenty, rozegrałem krótka sesję spinów ( paręnaście gier). I na drugi dzień taka akcja. Na pytanie który punkt regulaminu złamałem, otrzymałem odpowiedź że mogą zamknąć konto bez podania przyczyny i jest to z zgodzie z regulaminem
    • matexide
      matexide
      Brąz
      Oczywiscie, że jestem fair w stosunku do nich. Zawsze zakładam konta na swoje dane, konta bankowe również się zgadzają, tak samo jak i adres. W jaki sposób mam walczyć o odzyskanie kasy? Przecież według ich regulaminu wygrane w przypadku zamknięcia konta przepadają. To jest zwykle złodziejstwo, ciekawi mnie tylko jaka jest skala tego procederu. Więcej na takie krzaki się nie zarejestruje, szkoda tylko że Pokerstrategy firmuje ten ppkerroom
    • emomaniac
      emomaniac
      Brąz
      na forum od: 11.08.2006 Posty: 2 459
      Zepnij poślady.

Kasa wysłana do roomu musi być traktowana jako minus, którego nie odzyskasz,
      Stary user i dał się nabrać na mielenie kasy - przemielą - może oddadzą.