Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL5 99

• Stalmi321
      Stalmi321
      Srebro
      na forum od: 22.07.2014 Posty: 905
      Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $5.34 (106.8 bb)
      BB: $6.73 (134.6 bb)
      CO: $5 (100 bb)
      BTN: $11.54 (230.8 bb)

Preflop: Hero is SB with :9s: :9h:
      CO posts BB OOP, CO raises to $0.15, BTN folds, Hero calls $0.13, BB folds

Flop: ($0.35) :4d: :8c: :As: (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.20, Hero calls $0.20

Turn: ($0.75) :Ac: (2 players)
      Hero checks, CO bets $0.85, Hero calls $0.85

River: ($2.45) :3c: (2 players)
      Hero checks, CO bets $2.35, Hero calls $2.35

EP 37/12 po 60h; Af 6,0/8,0/16,0 WWSF 73(22)

Flop gram standardowo x-call, zwłaszcza na takiego agro typka.

Na turnie spada kolejny A, który zmniejsza jego ilość Ax, ale mimo wszystko do normalnego sizingu raczej to zrzucam, nawet na takiego agro gościa, bo mam potem trudną decyzje na river.
      Ale tutaj sytuacja jest trochę dziwna. Bo gość nagle wypala z overbetem. Mając Ax, raczej nie chciałby przecież mnie wyrzucić z tego rozdania, tylko ciągnąć ode mnie value. Dlatego zdecydowałem się na call, żeby bluffcatchować.

Skoro sprawdzałem turn z zamiarem bluffcatchowania, to river raczej też muszę sprawdzać.

Po takiej lini przychodzą na myśli albo kompletne blefy, albo backdoor FD, który poprawiał na turn, żeby mnie wyrzucić z rozdania.

Przekombinowane i powinienem zrzucić na turn czy miało to sens?

Po przejrzeniu tego rozdania jeszcze raz wydaje mi się, że na riverze na którym spada clubs powinienem się złożyć, bo backoor FD jest w jego range, ale na każdym innym riverze nie w clubs myślę, że call jest ok.
      Tylko z drugiej strony na stole leży Ac, który ogranicza dość mocno jego kombinacje backdoor FD, więc już sam nie wiem.
  • 9 odpowiedzi