Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[inne] Stars Helper - Hud Buttons

• 3 odpowiedzi
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 754
      Też się kiedyś zastanawiałem - ale nic nie wymyśliłem.
      Używając StarsCaption bez problemu nastrzelałem sobie różnych takich przycisków, ale StarsHelper nie udało mi się znaleźć jak to zrobić.
    • koval21
      koval21
      Brąz
      na forum od: 03.07.2010 Posty: 147
      ...w telegraficznym skrócie:

1 . W zakładce autoBetSizing tworzysz sobie nową "definicje betowania"
      2. Przechodzisz do zakładki HUD i dodajesz do HUD'a element Button
      3. W definicji buttona, za pomocą przycisku "Proszę wybrać dowolny" bądź "Please select any" (w zależności od wersji językowej) wybierasz nazwę wcześniej zdefiniowanej "definicji betowania".
      4. Zaznaczasz opcje "Wyslij automatyczne" bądź "Auto send" (jeżeli tego nie ustawisz sizing jaki wynika ze zdefiniowanej "definicji betowania" będzie jedynie wpisywany do okienka na stole gdzie wpisujemy wielkość beta)

Tak zdefiniowany button powinien być wydoczny na stole, po jego kliknięciu, będzie się odpalał bet zgodny z definicją utworzoną w pierwszym punkcie
    • v31dt
      v31dt
      Srebro
      na forum od: 03.06.2010 Posty: 751
      koval21 dzieki za pomoc :f_drink: