Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL5 87s bluffcatch

• pschel15
      pschel15
      Brąz
      na forum od: 02.08.2017 Posty: 17
      https://www.weaktight.com/h/5a8b505ed390432e568b48c6

Cześć, Co sądzicie o tym spocie. Czy jest to dobry spot do bluffcatchowania? Pre oraz flop standard z tym, że zastanawia mnie sizing zagrany przez villaina na flopie. Głównie przez ten sizing (oraz przez w miarę sprzyjający runout) zdecydowałem się na call na river. Bo co on może betować tak niskim sizingiem? Overparki + pewnie grały by wyżej ze wzgledu na leżący FD na stole. FD też myślę, że betowałby wyżej aby budować sobie pule gdy trafi swoje outy. Ogólnie cała historia opowiadana przez przeciwnika nie trzyma się kupy dla mnie. Czy mój tok rozumowania jest poprawny? Czy jednak call river zbyt optymistyczny.
  • 4 odpowiedzi
    • ripper92
      ripper92
      Black
      na forum od: 20.11.2008 Posty: 1 274
      Jeśli nie masz readów że on jest zbyt tight i underblefuje to bluffcatch ok, nie uzupełniają się spady i runout który przeciwnik będzie zobligowany dużo blefować. Generalnie sytuacja mocno zależna od rywala, nie bierz tego jako absolutny sandart, jakby on miał wąski range pre i był mało agresywny to to byłby fold.

Swoją drogą to pre nie taki wcale standart, w teorii mix między 3bet i call, na tych stawkach pewnie przeciwnicy overfoldują na 3bety więc wolę 3bet.
    • Jeeex
      Jeeex
      Brąz
      na forum od: 05.12.2010 Posty: 1 732
      zwracaj uwage czy gosc gra cbet 1/3 zawsze czy nie, jesli gra zawsze 1/3 to wykluczyc monstery nie mozesz, a jesli gra roznie to ten hero call jeszcze przejdzie ale ja tu folduje
    • ripper92
      ripper92
      Black
      na forum od: 20.11.2008 Posty: 1 274
      Nie ma co przesadzać z szukaniem sizing tellsów na siłę jeśli gramy więcej niż 4 stoły, playerpool jest pewnie bardzo duży i duża rotacja graczy żeby te ready miały długoterminową wartość, zakładamy po prostu że ma szerszy range.
      Nie wiem jak wyglądają te gry, jeśli w standarcie gracze są bardzo pasywni to możliwe że fold jest lepszy, bez żadnych informacji dostosowujemy się do playerpoola.
    • Zielony2009
      Zielony2009
      Brąz
      na forum od: 07.08.2010 Posty: 539
      Dobrze zagrane, bo wygrane.