Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL20-NL50] kk vs set 2

• Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      na forum od: 15.08.2010 Posty: 471
      A tu drugi wpierdol? Pasujecie na taka duza akcje czy lapiecie blefy na unka?

PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Converted at http://www.handhistoryconverter.com/

Button ($25.91)
      SB ($25)
      Hero (BB) ($29.44)
      UTG ($13.08)
      MP ($25.90)
      CO ($55.65)

Preflop: Hero is BB with K, K
      4 folds, SB raises to $0.72, Hero raises to $2.25, SB calls $1.53

Flop: ($4.50) 7, J, 3 (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.84, SB calls $2.84

Turn: ($10.18) 6 (2 players)
      SB checks, Hero bets $6.42, SB raises to $19.91 (All-In), Hero calls $13.49

River: ($50) 3 (2 players, 1 all-in)

Total pot: $50 | Rake: $2

Results:

SB had 7, 7 (full house, sevens over threes).
      Hero had K, K (two pair, Kings and threes).
      Outcome: SB won $48
  • 5 odpowiedzi
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 622
      Flop: Gram valuebet za 1/2-2/3 od Jx i TT-88. Wydaje mi się, że nic słabszego nas nie sprawdzi więc sizingiem celuję konkretnie pod te ręce.

Turn: Ponownie gram valuebet od Jx, TT-88. Obniżam sizing do 1/2 żeby na pewno dostać call. Z raisem jest trochę paradoks ponieważ z jednej strony nie ma on tam żadnej lepszej ręki od nas oprócz 77 ponieważ JJ są bardzo często 4-bet stackowane preflop (ja gram tak już z TT), natomiast z drugiej strony nie ma on tam żadnego blefu z którym check/callował flop. Więc ja go określam konkretnie na tą jedną rękę (77) i gram fold. Tak jak wspomniałem, przeciwnik ma Jx, TT-88 albo mocniej. A tych słabszych rąk nie ma sensu raisować.
    • Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      na forum od: 15.08.2010 Posty: 471
      dzieki
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Srebro
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 978
      Napisane przez trzasku
      Flop: Gram valuebet za 1/2-2/3 od Jx i TT-88. Wydaje mi się, że nic słabszego nas nie sprawdzi więc sizingiem celuję konkretnie pod te ręce.

Turn: Ponownie gram valuebet od Jx, TT-88. Obniżam sizing do 1/2 żeby na pewno dostać call. Z raisem jest trochę paradoks ponieważ z jednej strony nie ma on tam żadnej lepszej ręki od nas oprócz 77 ponieważ JJ są bardzo często 4-bet stackowane preflop (ja gram tak już z TT), natomiast z drugiej strony nie ma on tam żadnego blefu z którym check/callował flop. Więc ja go określam konkretnie na tą jedną rękę (77) i gram fold. Tak jak wspomniałem, przeciwnik ma Jx, TT-88 albo mocniej. A tych słabszych rąk nie ma sensu raisować.
      A :Ad: :Jd: albo:8d: :9d: nie moze tak zagrac?
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 622
      :8d: :9d: wydaje mi się, że folduje flopa więc nie ma tego już na turnie, natomiast :Ad: :Jd: nie ma powodu aby to raisować bo takim raisem izoluje się na range który go bije czyli QQ+. Lepszej ręki nie wyrzucimy a żadna gorsza nas nie sprawdzi, raise wydaje mi się bez sensu gdy możemy spokojnie bluffcatchować przeciwnika mając TP. Jeżeli jest jakiś inny powód albo coś przeoczyłem proszę poprawić to sam się może czegoś nauczę nowego :f_thumbsup:
    • niemambopoco
      niemambopoco
      Srebro
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 978
      Napisane przez trzasku
      :8d: :9d: wydaje mi się, że folduje flopa więc nie ma tego już na turnie, natomiast :Ad: :Jd: nie ma powodu aby to raisować bo takim raisem izoluje się na range który go bije czyli QQ+. Lepszej ręki nie wyrzucimy a żadna gorsza nas nie sprawdzi, raise wydaje mi się bez sensu gdy możemy spokojnie bluffcatchować przeciwnika mając TP. Jeżeli jest jakiś inny powód albo coś przeoczyłem proszę poprawić to sam się może czegoś nauczę nowego :f_thumbsup:
      Wyrzucamy twoje KK :P