Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

400 MTT Micro/LOW paczka nr 4

• MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      na forum od: 11.11.2008 Posty: 538
      Witam serdecznie, zgodnie z zapowiedzią wlatuje paczka nr 4

Co konkretnie?
      400 turniejów z wpisowym z przedziału 3.3$ - 16.50$.

Formuła?
      Turbo/Hyper Turbo gdyż w tych czuję się najlepiej + standardowo dokładamy najlepsze niedzielne turki non turbo, chociaż dużo ich nie ma :)

Lista turniejów:
      3.30 Zoom Turbo
      3.30 Hyper Turbo
      3.30 Bubble Rush
      3.30 Prog KO Turbo
      4.40 Bubble Rush
      4.40 Prog KO Turbo
      5.50 Zoom Turbo
      5.50 Turbo
      5.50 Hyper Turbo
      5.50 Prog KO Turbo
      5.50 Zoom
      7.50 Hyper Turbo
      7.50 Prog KO Turbo
      7.50 Bubble Rush
      11 Zoom
      11 Hyper
      11 Bubble Rush
      + Tak jak pisałem już wcześniej HOTy oraz Bounty Buildery z naszego przedziału 3.3-11$, gdyż teoretycznie tu jest najwięcej rybek.

+ Turnieje Turbo/Hyper Turbo z wpisowym 16.50$ jednak pod poniższymi warunkami:

Roll 1200-1400$ - gramy 16.5$
      Roll poniżej 1200$ - wypadają turki za 16.5$
      Roll powyżej 2000$ - dokładamy gierki za 22$

Ile potrzeba?
      1400$

Termin rozegrania:
      Standardowo gramy regularnie i jeśli 200 zajmowało miesiąc, to 400 wychodzi dwa miesiące, ale dołożę starań, żeby trochę podciągnąć gierkę i skończyć chociaż trochę szybciej.

Podział profitu:
      66 - 34 na korzyść inwestorów

Cegiełki:
      100% - 1400 $
      50 % - 700 $
      25 % - 350 $
      10 % - 140 $

Moje wyniki MTT:
      https://www.sharkscope.com/#Player-Statistics//networks/PokerStars/players/Cfaruu

nformacje z frontu:
      Codziennie w formie stworzonego przeze mnie pliku aktualizowanego po każdej dziennej sesji

Tutaj linki do poprzedniego stackingu oraz feedbacku:
      Linki każdy wie gdzie i jakie, każdy temat nadal wisi na forum w przejrzystej czytelnej formie :P

Inwestorzy:
      Mosel - 30% PAID
      Maklakiewicz - 25% PAID
      Weirdcreep - 25% PAID
      Cfaruu - 10% PAID
      Radoslawr17 - 10% PAID

Przeczytałem i zaakceptowałem regulamin i zasady stakingu oraz regulamin PokerStrategy.com. Zapoznałem się z poradami dotyczącymi stakowania. Rozumiem, że PokerStrategy.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za umowy i transakcje przeprowadzane między użytkownikami. PokerStrategy.com nie będzie pomagało w rozwiązywaniu potencjalnych problemów między użytkownikami w tym dziale, ani wyciągało z tego tytułu konsekwencji.
  • 2 odpowiedzi