Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] KQo NL2

• Aseort
      Aseort
      Brąz
      na forum od: 15.02.2017 Posty: 178
      Party, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $2 (100 bb)
      BB: $2.09 (104.5 bb)
      UTG: $2.03 (101.5 bb)
      MP: $1.79 (89.5 bb)
      CO: $2.78 (139 bb)
      BTN: $2.01 (100.5 bb)

Preflop: Hero is SB with :Ks: :Qh:
      3 folds, BTN raises to $0.07, Hero raises to $0.21, BB folds, BTN calls $0.14

Flop: ($0.44) :Kc: :Qd: :Jc: (2 players)
      Hero bets $0.31, BTN calls $0.31

Turn: ($1.06) :Ad: (2 players)
      Hero bets $0.50, BTN calls $0.50

River: ($2.06) :4h: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Tylko zastanawiam się czy ten bet na turnie z mojej strony nie jest za bardzo wymuszony?
  • 2 odpowiedzi
    • Zielony2009
      Zielony2009
      Brąz
      na forum od: 07.08.2010 Posty: 539
      Bet na Turnie to już czysty bluff. Ewentualnie sprawdzi się z FD, ale po za tym callują tylko dychy i AJ-AK. Jak już chcesz brać value od tych FD to graj z 70% co najmniej i jak nie spadnie trefl czy karo to poprawiaj i wyrzucisz może jeszcze jakieś AJ. Dziesiątkę pewnie by raisował, więc na R mu jej już tak często nie przypisuję.

Ja jednak poddaję to na T.
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 622
      Preflop: Gram tak samo ale bez pozycji za 3,5x, czyli około 25c, Zwracam uwagę, że sizing na buttonie powyżej 3bb może wskazywać np. na mocniejszą część rangu.

Flop: Valuebet od Kx, Qx, SD, FD za 3/4. Jeżeli gra just call to można wykluczyć u niego wszystkie sety i strity ponieważ na tak mokrym boardzie praktycznie 100% czasu są one raisowane.

Turn: Spada jedna z najgorszych kart ponieważ uzupełnia pełno stritów oraz ręce typu AQ do dwóch par. Ja bym tutaj zdecydował się już na check/fold z nadzieją dojścia do showdownu po dwóch checkach. Jeżeli przeciwnik ma słabiej to najczęściej nie zacznie betować i wygramy showdown. Wydaje mi się, że bet nie jest tutaj dobry ponieważ nic gorszego nas już nie sprawdzi a nic lepszego nie wyrzucimy.

River: As played check/fold z podobnych powodów co na turnie.