Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL20-NL50] 85s BU steal multiway 3bet pot

• Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      na forum od: 15.08.2010 Posty: 471
      czy to nie jest overfold?

PokerStars Zoom No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Converted at http://handhistoryconverter.com

Hero (Button) ($61.17)
      SB ($30.62)
      BB ($25)
      UTG ($27.71)
      MP ($26.75)
      CO ($25.93)

Preflop: Hero is Button with 8, 5
      3 folds, Hero raises to $0.62, SB raises to $2.25, BB calls $2, 1 fold

Flop: ($5.12) 6, 4, 2 (2 players)
      SB checks, BB bets $2.35, SB calls $2.35

Turn: ($9.82) 9 (2 players)
      SB checks, BB bets $6.38, 1 fold

Total pot: $9.82 | Rake: $0.44

Results:

BB didn't show
  • 6 odpowiedzi
    • Jeeex
      Jeeex
      Brąz
      na forum od: 05.12.2010 Posty: 1 732
      easy fold
    • trymer
      trymer
      Brąz
      na forum od: 13.03.2012 Posty: 1 176
      .
    • GoverN666
      GoverN666
      Brąz
      na forum od: 08.07.2011 Posty: 613
      Siemanko

Jako że nie podałeś info na temat tych przeciwników chciałbym się na czymś oprzeć.

Załóżmy że 3betuje Cie pewnie coś ok 15%, pewnie za dużo daje jak na nl25 ale nvm

Co do typa który robi overcall, jak jest fiszem to ma pewnie duzo syfu, jeżeli nie, ponieważ nie napisałeś zakładam, że jest regiem, więc wniosek raczej idzie w strone rąk mocnych, które boją się robić 4beta, ale genralnie nie potrafią foldować. Z doświadczenia wiem, że te zasięgi są dość tight stąd dałem mu tylko 5%, ale nawet jak będzie więcej wyniki będą podobne.

I do sedna.

Pot odds ok 24%

85s vs 2 graczy

85s vs 1 gracz dałem tutaj tylko SB, dla porównania, żeby pokazać jak multiway masakruje nasze equity.

Na koniec jeszcze EV range, które podkładam do CREVA są takie same jak powyżej.

EV vs. 2 players

EV vs. 1 player

Robiłem to na szybko, bo pewnie można by jeszcze te założenia dopieścić, ale wydaje mi się że pewien obraz pokazałem. Co swoją drogą było już dość często wałkowane przez soeka i innych dobrych trenerów odnośnie tego jak nasze equity spada nawet mocnych rąk w sytuacji gdy gramy vs 2. graczy, nawet z pozycją.

Wniosek nie mamy calla i 85s jest naprawdę daleko w naszym range.

Pozdro.
    • Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      dzieki ziomus
    • Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      No dobra ale jesli brakuje 3% omze troche wiecej bo dales 15% to jesli brakuje 3% pot oddsow to implied pot oddsy dodadza te brakujace %
    • GoverN666
      GoverN666
      Brąz
      na forum od: 08.07.2011 Posty: 613
      24% musi być spełnione jak zrealizujesz equity w 100% post flop czyli dojdziesz zawsze do rivera.

W multi realizacja equity raczej spada niż wzrasta, więc te, 24% to nie jest realne equity Twojej ręki, potrzebujesz tu więcej.

Jeżeli chodzi o multi way pots i wnioski odnosnie teog co dokładać i jak grać poleca - http://monkerware.com