Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

55 5,5$ - 11 left

• 4 odpowiedzi
    • Rekkin
      Rekkin
      Brąz
      na forum od: 15.08.2010 Posty: 471
      Ja bym chyba spasowal pod warunkiem ze gralbym agame co tak pozno w turnieju moze byc maloprawdopodobne. Nie wiem co tu wrzucam 8, pewnie z 77 tez bym sie nie powstrzymal, dziewiatki na pewno. Masz wspolczynnik M 6 czyli masz jeszcze duzo rozdan na trafienie czegos lepszego niz piatki z mp na ft bubble wedlug mnie bardziej oplacalny jest fold bo z tak niska para czesto stawiasz sie w sytuacji w ktorej masz coin flipa najlepiej, ale to tylko moje zdanie
    • petesam
      petesam
      Brąz
      na forum od: 29.09.2007 Posty: 1 306
      Easy push. Profitowe są tutaj wszystkie pary. To ze wyszło jak wyszło to inny temat. Często dostaniesz foldy bo masz spore fe na 14BB. Jasne, że na calling range masz ok 32%, ale z uwagi na dużo foldów push jest +EV.
    • halabasa
      halabasa
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 570
      tak samo jak kolega wyżej, jestem za pushem! właśnie z powodu staków graczy po lewej, BTN ma trochę żetonów ale i tak myśle że będzi sporo foldował. :f_thumbsup:
    • Filipo91
      Filipo91
      Brąz
      na forum od: 13.11.2013 Posty: 1 122
      Witam ,

Ja uważam że 55 zdecydowanie sa za słabe ja bym poczekał na inna ręke . Masz duzo zetonów 14 bb ludzie wygrywaja turki nawet odbijajac sie od dna z 7-8 bb wiec mogłeś poczekać z 55 na lepsza reke . Ja bym wsuwal 99+ zdecydowanie zbyt szybka decyzja z 55 na push