Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Spiny, wykres, porady

• Doggyst
      Doggyst
      Brąz
      na forum od: 03.06.2013 Posty: 71
      Witam, nie bede ukrywa że jestem totalnym lamusem w kwestii pokera jak i programow trackujacych. Ponizej wrzucam wykres z 500 spinow i mam kilka pytań.

Wykres

Czy jest sens zebym w ogóle kontynuowal granie tej popierdolonej odmiany z takimi wynikami?
      Czy istnieje downswing chip ev? Bywaly okresy ze bywałem bezradny co do tego co sie dzieje na stole bo co bym nie zrobil i tak bylem z tylu.

Slucham porad, hejtu, czegokolwiek co dałoby mi jakis punkt odniesienia, bo na chwile obecna stoje w miejscu i nawet nie wiem czy gram chociaz odrobine dobrze
  • 140 odpowiedzi
    • Doggyst
      Doggyst
      Brąz
      Nawet kurwa zdjecia na forum nie potrafie wstawic
    • Grihikt
      Grihikt
      Brąz
      na forum od: 25.08.2016 Posty: 219
      500 spinów to żaden sampel. Wbij minimum 2k i wtedy pokaż co masz, a tak na teraz to czerwoną masz do dupy, cev niezły. GL
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      na forum od: 14.11.2014 Posty: 2 522
      Istnieją swingi cev, są krótsze i mniejsze niż real jednak istnieją. Jeżeli odmiana sprawia Ci frajdę to nic tylko zagłębiać jej tajemnice i specyfikę.
    • SweetPaul
      SweetPaul
      Brąz
      na forum od: 17.03.2011 Posty: 351
      czy ja dobrze wiedzę czy mi się coś popierdzieliło? przecież Ty masz tam ponad 100 chipa EV na grę.. jak tak to DRUKUJESZ PAN PIENIĄDZE. graj dalej.
    • Doggyst
      Doggyst
      Brąz
      ile chipsow w stajni trzeba miec zeby na 3 awansowac? i na jakiej probce
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      na forum od: 30.09.2011 Posty: 6 029
      No zależy którą masz na myśli ;) ale jeśli chodzi o Supcio Stajnię to myślę, że spokojnie po 1k gier z 80 cev+ możesz wysyłać aplikację
    • Doggyst
      Doggyst
      Brąz
      chodzilo mi o awans na 3$ a nie o chipsy przy ktorych mnie przyjma do korpo
    • XerofaN
      XerofaN
      Brąz
      na forum od: 24.06.2008 Posty: 807
      wynik przyzwoity (chociaz nie podales jakies to stawki, ale zakladam ze 1$ skoro chcesz na 3s isc), troche mala probka, ale wyglada fajnie. czerwona mozna bedzie troche podciagnac jeszcze w gore, ale nic na sile.
      swingi na cev oczywiscie ze sie zdarzaja bo jak masz KK a ktos AA to nic nie zrobisz i takich sytuacji jest mnostwo, bo to shallow gierki.
    • Doggyst
      Doggyst
      Brąz
      Dzieki za info, wykresik rzeczywiscie jest z jedynek, a ja baran zapomnialem o tym wspomniec.

A co z tymi chipsami na 3?
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      To zależy wszystko od stajni, każda ma inne wymagania. Sytuacja wygląda tak, że obecna polityka PS nie pozwala reklamować, promować ani nawet wspominać o innych stajniach niż Spin Legends. Natomiast w większości przypadków to kwestia maksymalnie 1k turków z 75 cev żeby awansować wyżej.
    • Doggyst
      Doggyst
      Brąz
      Dziekowac, to stukam 1k i jak wbije chipsy to ide na 3 :D
    • xDUSZEK
      xDUSZEK
      Brąz
      Jak masz rolla to według mnie już powinieneś iść. Jedyne czym się różnią te stawki od siebie to wpisowym :yaoming:
    • XerofaN
      XerofaN
      Brąz
      Napisane przez SooNicee
      Jak masz rolla to według mnie już powinieneś iść. Jedyne czym się różnią te stawki od siebie to wpisowym :yaoming:
      tez tak mysle, chociaz nigdy nie gralem 1s ani 3s :P ale podejrzewam, ze i na 7s bys se dawal rade.
    • Doggyst
      Doggyst
      Brąz
      Roll to nie problem. Kwestia mindsetu bo nieraz grajac mam wrazenie ze jestem graczem przegrywajacym i nie mam kontroli nad gra, zwlaszcza patrzac na -4$ po 500 grach.

A najwiekszym problemem jest moje otoczenie ktore robi co moze zebym pierdolnal ta gre. W calej okolicy sa 3 osoby ktore potrafia grac w pokera (znaja zasady i troche kasy przegrali) i cisna ze mnie beke jak im mowie o jakichs chipsach przy bankrollu - 10$

To smutne jak otoczenie moze niszczyc ludzi, zwlaszcza ze z tego co wiem to Crim44 mieszka 7km odemnie
    • XerofaN
      XerofaN
      Brąz
      no real$ masz mega slaby przy takim wyniku, ale z drugiej strony to nie mozna dlugo trwac przy ponad 100cev.
      zagraj najpierw kolejne 500 1$ i moze troche pewnosci nabierzesz i sprobuj 3s.
    • pzbrojny
      pzbrojny
      Brąz
      na forum od: 22.03.2011 Posty: 1 868
    • michal19888
      michal19888
      Brąz
      na forum od: 04.01.2012 Posty: 274
      Jeśli nie czujesz się dobrze na wyższych stawkach to graj te niższe, ewentualnie dorzucaj sobie 1 spin z 3$ i tak powoli aż się przyzwyczaisz.
      Wynik 100 cev jest bardzo dobry, ale wiadomo gierki są swingowe, więc równie dobrze możesz mieć niższe ( bądź wyższe cev).

Na twoim miejscu zagrałbym kolejne 500 spinów na 1$, jeśli wykres będzie wyglądał podobnie, możesz śmiało atakować 3$. A co do dołączania do stajni to przemyśl to 6 razy zanim podpiszesz jakaś umowę,bo musisz wtedy oddawać 50% swoich zarobionych pieniędzy za wiedzę z gierki 25bb deep w formacie hyper turbo.
    • Varrancomando
      Varrancomando
      Złoto
      na forum od: 30.09.2011 Posty: 6 029
      lol
      Lepiej chyba oddawać połowę wygranych na 7s z perspektywą szybkiego wskoczenia na 15s i wyżej dostając w zamian atrakcyjne materiały i nieograniczonego rolla niż kisić się wiecznie na 1s-3s budując w nieskończoność mozolnie rolla tylko żeby go wyzerować wyżej z powodu braku skilla. No a jeśli twierdzisz, że te shallow gierki to takie samograje to to ciekawe dlaczego sam nie grasz 100s (albo 500s bo czemu nie?) i nie drukujesz papieru?
    • michal19888
      michal19888
      Brąz
      na forum od: 04.01.2012 Posty: 274
      Napisane przez Varrancomando
      lol
      Lepiej chyba oddawać połowę wygranych na 7s z perspektywą szybkiego wskoczenia na 15s i wyżej dostając w zamian atrakcyjne materiały i nieograniczonego rolla niż kisić się wiecznie na 1s-3s budując w nieskończoność mozolnie rolla tylko żeby go wyzerować wyżej z powodu braku skilla. No a jeśli twierdzisz, że te shallow gierki to takie samograje to to ciekawe dlaczego sam nie grasz 100s (albo 500s bo czemu nie?) i nie drukujesz papieru?
      A to już samemu do niczego nie można w życiu dojść tylko trzeba, mieć wszystko na tacy podane za "jedyne" 50% ?
      Przecież spokojnie, można znaleźć coacha, osobiście gdybym był na miejscu Hero odezwałbym się do Pirata ( Tak Varan tego przed którym obsrałeś zbroje ) bo chłopak miażdżył stawki do 7$ więc to jest idealna osoba i pewnie coaching nie kosztowałbym majątku.

A tak jesteś w stajni grasz 15s a wchodzi na to, że zarabiasz tyle co grając 7s a wygrywanie a tych stawkach jest jak najbardziej możliwe dla większości graczy co niejednokrotnie pokazywali ludzie z tego forum.
      Za to miałem wrażenie, że większość tych co atakowali 30s grając w stajni odbijali się od ściany, często twierdząc, że to już jest ciężki limit do przejścia.

Zresztą Varan jak jest inaczej i faktycznie stajnia to boost do skilla over 9000 to wrzucaj to swój wykres z 30s jak masz 55 cev lub więcej wtedy zamykam mordę.

Osobiście zawsze traktowałem pokera jako przyjemną odskocznie a nie drukowanie $, nie każdy się do zawodowego grania w pokera nadaje.

Edit
      Jak wrzucisz tu swój wykres z minimum stawek 30s z 55 cev ( przy samplu 2k+ ) to wpłacę 50 zł na wybrany przez Ciebie cel charytatywny.
      :f_drink: