Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Konto zamrożone? Dlaczego?

• 9 odpowiedzi
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 755
      Napisane przez kickbackpoker
      Witam, moje konto w poker roomie zostało zamrożone. Co może być powodem? Proszę o pomoc
      W takich przypadkach pomóc może tylko i wyłącznie support pokerroom-u.
      Powody zamrożenia mogą być różne, od potrzeby przeprowadzenia standardowej weryfikacji, po podejrzenie jakiegoś nadużycia.
      Bez paniki. Napisz maila do supportu i poczekaj na odpowiedź.
    • malalalajna
      malalalajna
      Basic
      na forum od: 07.05.2017 Posty: 4
      witam, w ostatnim czasie wygrałam sporą ilość gotówki po zleceniu wypłaty 200$ zostało automatycznie zwrócone na skrill 1600$ w dalszym ciągu nie zostało wypłacone, konto przechodzi standardową kontrole bezpieczeństwa. sytuacja wygląda następująco:

Hello,

Thanks for your email

Please note that your account: malajna619, has been suspended due to your association to player: walezjusz69

Can you please provide an explanation for your relationship, if any, to this player?

Regards,

Ciaran,
      Stars Responsible Gaming

w odpowiedzi wysłałam maila o treści:

This account belong to my boyfriend, sometimes I play from his computer or phone and send him some dolars when i win or hi send for me.

odpowiedzi nie otrzymałam przez 4 dni dzisiaj wysłałam drugą odpowiedź

hello, I do not know if this message is necessary, but I really want to unlock the account malajna619 and walezjusz69 both edges are authentic, each of them has only one owner, yes, often played with the same ip but never at one table against other players, accounts we have quite a long time and do not remember everything, it happened that we were registered for the same tournament, but we did not have bad intentions, we both value fair play. i dont know what more can i say so if you have any questions and need further explanation just ask.

boje się że nie otrzymam swojej gotówki, a konta zostaną zablokowane na stałe, sytuacja wygląda tak jak opisałam w mailach, w związku z tym mam pyanie czy ja złamałam w jakiś sposób regulamin pokerstars?
    • ddaniecki
      ddaniecki
      Brąz
      na forum od: 31.01.2010 Posty: 947
      stawiam na nadchodzace mrozy
      Link Text...
    • malalalajna
      malalalajna
      Basic
      ups a ja nie mam na kurteczkę :(
    • ripper92
      ripper92
      Black
      na forum od: 20.11.2008 Posty: 1 274
      Jeśli się rejestrowałaś razem z chłopakiem z 2 kont do jednego turnieju na jednym IP to już pozamiatane, jeśli nie nie pozostaje ci nic jak pisać maile.
    • malalalajna
      malalalajna
      Basic
      No tak było, mieliśmy bilety do free rola i ja grałam z telefonu on z komputera na jednym WiFi. To jest złamanie regulaminu?
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 755
      Spokojnie.
      Dawno, dawno temu (kilka lat) grałem w jednym turnieju ze swoją dziewczyną. Był to freeroll, wygrywało się bilet o wartości 11$.
      Przed bublem byliśmy na jednym stole, ja byłem już na 100% w kasie (znaczy na miejscach z biletem) i "podłożyłem" jej się. Miałem QQ, otworzyłem i spasowałem do jej 3Bet-a. Po godzinie oboje mieliśmy zamrożone konta i podobne maile z prośbą o wyjaśnienie związku pomiędzy kontami, a ja dodatkowo miałem wyjaśnić swoją strategię w tym rozdaniu. Oboje mieliśmy ten sam adres w dowodzie, więc o to samo IP było oczywiste - nikt się tego nie czepiał.
      Jej odblokowali po około tygodniu konto, mnie po około miesiącu. Zabrali mi 50% wartości biletu, 5,50 $.
      I napisali ostatecznie, że rozumieją sytuacje, ale też muszę ich zrozumieć, że oni muszą być w porządku względem innych graczy i dlatego żebyśmy w tych samych turniejach nie grali, a na wszelki wypadek zablokowali nam fizycznie taką możliwość. Jak ja się zarejestrowałem, to ona już nie mogła - i odwrotnie.
      Także, jeżeli nie robiliście z tych dwóch kont jakiś grubych wałków, to pewnie sprawa rozejdzie się po kościach. No chyba, że przez te kilka lat zmienili podejście na ostrzejsze.
      W każdym razie trzeba pamiętać, że w PokerStars monitorują to co się dzieje na stołach i wychwytują "dziwne" akcje automatycznie.
      I bardzo dobrze, że tak robią.
    • malalalajna
      malalalajna
      Basic
      Dziękuję, trochę mnie uspokoiłeś, przed chwilą dostałam wiadomość, że maile które wysyłam są puste.
    • ddaniecki
      ddaniecki
      Brąz
      na forum od: 31.01.2010 Posty: 947
      Napisane przez Elzo2012
      Spokojnie.
      Dawno, dawno temu (kilka lat) grałem w jednym turnieju ze swoją dziewczyną. Był to freeroll, wygrywało się bilet o wartości 11$.
      Przed bublem byliśmy na jednym stole, ja byłem już na 100% w kasie (znaczy na miejscach z biletem) i "podłożyłem" jej się. Miałem QQ, otworzyłem i spasowałem do jej 3Bet-a. Po godzinie oboje mieliśmy zamrożone konta i podobne maile z prośbą o wyjaśnienie związku pomiędzy kontami, a ja dodatkowo miałem wyjaśnić swoją strategię w tym rozdaniu. Oboje mieliśmy ten sam adres w dowodzie, więc o to samo IP było oczywiste - nikt się tego nie czepiał.
      Jej odblokowali po około tygodniu konto, mnie po około miesiącu. Zabrali mi 50% wartości biletu, 5,50 $.
      I napisali ostatecznie, że rozumieją sytuacje, ale też muszę ich zrozumieć, że oni muszą być w porządku względem innych graczy i dlatego żebyśmy w tych samych turniejach nie grali, a na wszelki wypadek zablokowali nam fizycznie taką możliwość. Jak ja się zarejestrowałem, to ona już nie mogła - i odwrotnie.
      Także, jeżeli nie robiliście z tych dwóch kont jakiś grubych wałków, to pewnie sprawa rozejdzie się po kościach. No chyba, że przez te kilka lat zmienili podejście na ostrzejsze.
      W każdym razie trzeba pamiętać, że w PokerStars monitorują to co się dzieje na stołach i wychwytują "dziwne" akcje automatycznie.
      I bardzo dobrze, że tak robią.
      babie sie podłożył
      pantofel jeden
      :spit: