Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Krzaczkowe przygody

• Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      na forum od: 24.01.2018 Posty: 31
      Jest tu ktoś kto gra na tym krzaku?

Szukam też trenera z dużym doświadczeniem profitowo grającego nl100 -nl1000 sh na krzakach bez trackerów, lub grajka ze stabilnym mindsetem, który ma spore doświadczenie na midstakes bez hm czy pt.
  • 38 odpowiedzi
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 622
      Dodaj na Skype, mój nick to trzaskuuu
    • Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      Cześć i czołem.

Zbyt wielkiego odzewu tu nie ma. Jakoś nie jest mi przykro.Nie ma trenera trzeba się samemu ogarniać, takie życie.
      Trzasku, nie mam skype to raz, dwa z tego co widzę nadajemy na innych falach. Pykasz na mordowni, która jest moim zdaniem grubo ustawiona.:D :D :D Może grasz też gdzieś indziej, nie znalazłem info, ciężko się przekopać przez Twojego instagrama. No offence..:truestory:

Więc tak... dawno temu i nie prawda grałem trochę na starsach, bardziej for fun ale mnie okradli z Izraelskiego IP na 10k dolarów, kurwy. Nie to, że mam coś do żydów, taki zbieg okolicznośći. Poker stars ani myślał mi pomóc, zwrócic siano czy cokolwiek, doradzili zgłoszenie się na psiarnie, pajace. Więc odszedłem i mnie tam nie ma i nie będzie.

Od około roku gram na Veikkaus, wpłaciłem 30e na poczatek i tak sobie poskakałem jak sarenka do nl1k, oczywiście bez żadnego shipa po drodze. Dziennie są dwa turnieje 50e freeze 2,5k gtd i 10e rebuy 3k gtd z fieldami 50-100 osob. Wiec za bardzo nie miałem jak, zresztą jeba tą loterie jaką są turnieje:rage:

Zalożyłem tu ten wątek chyba z nudów i może komplikacji mindetowych. Dużo solówek z regami, wiadomo co jest 5. Zwykle nie miałem z kim grac od nl100 w górę. W dzien lataja 2-3 stoły na setkach i czasami się otworzy jakiś nl 400 albo tysiak z jedna ryba i 4 regami. Jednak zawsze w lobby widziałem ze nl50 jest conajmniej kilka a przynajmniej wieczorami. Więc schowałem ego do kieszeni i zszedłem sobie na niższe stawki. Rano lub w nocy nic się nie dzieje. Przykładowo teraz jest 180 graczy online,2 stoły nl20 3 stoły nl 50, jeden nl100. To mały room ale z potencjałem. Nie ma tu żadnego rakebacku ale też jest zajebiśćie:spit:

Do rzeczy, wpadłem na to forum 20 stycznia, wtedy też ściągnałem HM2, kliknalem w ustawieniach - store hand history localy i mam rączki:profit: HUD mi dalej nie działa, pokazuje się, że czeka na ręce ale nie idzie i chuj.:facepalm: Nie ważne jakoś mnie to nie boli zbytnio, ważne że juz nie musze robic notatek w zeszycie(dosłownie), analiza jest po sesji póki co i niech będzie jak jest.

Piszę to wszystko, zanudzając kogoś kto będzie to czytał i tracąc czas swój i Twój, bo to będzie mój blog. Chciałem to zrobić w odpowiednim dziale no ale nie pykło. Nie wiem co z tego wyjdzie, czas pokaże. Na razie celu nie mam zbytniego, może jak jakiś znajdę to go ogłoszę wszem i wobec:milord: Póki co trzepiemy siano, full time pro. Oprócz wędkowania, wspinam się, trochę sie tarzam po macie, uczę się języków, oszczędzam siano. Dobra kurwa to najdłuższy tekst jaki wyskrobałem od matury a już prawie 25 latek.

Od 20 stycznia wygląda to tak:

https://imageshack.com/a/img924/1226/3vXffF.png

https://imageshack.com/a/img923/650/qxgXgI.png

Z fartem. Może jakiś dobry grajek potraktuje mnie poważnie i zdecyduje się na współpracę, ehe:pcuser:
    • HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      na forum od: 24.11.2016 Posty: 671
      Bardzo ciekawe podejście. Grasz jeszcze na jakiś innych krzakach? Piszesz " Póki co trzepiemy siano, full time pro." to chyba jednak tak skoro taki mały field na tym Veikkaus, albo daję się trollować :coolface:

:gl:
    • Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      Nie ugryzłem czy to sarkazm z tym podejściem czy nie:f_drink: No właśnie nie gram:f_rolleyes: Jak jwspominałem gram bez trackerów, a przynajmniej bez huda:facepalm: Więc chcąc nie chcąc, nie mam jak. No traffic jest tragiczny fakt, ale zawsze jakiś stół się otworzy. Mniej stołów więszky focus, więszky profit. Nie ma graczy, staram się po prostu żyć. Pozdro i dzięki za odzew!!!:f_thumbsup:
    • Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      Mały update z pola walki, pomału do przodu.

https://imagizer.imageshack.com/v2/xq90/922/lDNeks.png

https://imagizer.imageshack.com/v2/xq90/922/DNeZNu.png

Jestem zły na siebie, że ciągle filuje na cashier podczas sesji, Mam też takiego mindfucka, że jak już ugram te 200e dziennie to potem albo nie gram wcale, albo gram bardziej zachowawczo. Nie wiem, kurwa jak to wyrzucić z głowy:f_rolleyes: :f_rolleyes: :f_rolleyes:
    • Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      Tak btw to te forum macie zdrowo popierdolone. Konto założyłem, mail zweryfikowany a ja dalej nie mogę bloga założyć albo skomentować jakiegoś wątku no kurwa. Jakiś admin mógłby się ogarnąć, nie dość że z każdym rokiem coraz więcej ludzi stąd odchodzi, to oni takie jaja. Jak to czytasz Moderatorze to podepnij mnie łaskawie pod blogi i coś tam kliknij, żebym mógł komentarze skrobać. Im więcej takicj akcji tym dłużej będziesz miał robote. Pozdro:f_drink:
    • DeSade2378
      DeSade2378
      Brąz
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 702
      Ja mogę pogadać z Tobą cos o pokerze na skype
    • Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      Napisane przez Egokillstalent

Szukam też trenera z dużym doświadczeniem profitowo grającego nl100 -nl1000 sh na krzakach bez trackerów, lub grajka ze stabilnym mindsetem, który ma spore doświadczenie na midstakes bez hm czy pt.
      No offence panie Desade szukam kogoś z kim będę mógł się rozwijać. Nie interesują mnie multitejblerzy, rejkbakowicze, grajki break even, zoomowcy, SPINacze itp. Zaraz wyjdę na jakiegoś zarozumialca i mądrale , to nie tak. Poki co widzicie 50k rąk, więc może i małe volume i te einsztainowskie 20bb/100 na nl50 pewnie poleci w dół. Jednak z 30e wyklikałem ponad 60k e w rok na cash, wierzcie lub nie:rolleyes: i tak to było w 2017 jak poker już nie żył8-o 8-o 8-o . Chętnie spocę się z jakimś matematyko-psychologiem, który czuje flow i dynamikę. Jak coś uderzać na priv.:pcuser:
    • siroyale
      siroyale
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 30
      siemasz, możesz napisać coś więcej o tym krzaku ? obsługuje skrila ? jak z wypłatami, supportem ?
    • Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      Siema, niestety od razu muszę was zasmucić, bo żeby grać tu gdzie gram, musicie mieć fińskie konto bankowe. Żeby je zdobyć jest masa zachodu, po pierwsze pozwolenie na pobyt w Fin( do tego konieczna jest umowa o pracę albo żona z taką umową) potem masa biurokracji, tutaj odpowiednik ZUSu wydaje pozwolenie na otwarcie konta w banku a jak już je założysz to i tak musisz czekać co najmniej 2 miechy na internetowe kody do banku(które tez wydaje ZUS, nie bank:f_rolleyes: ).Tutaj kodami do banku logujesz się do Zusu, skarbówki, urzędu miasta pracy itd. Wpłaty i wypłaty lecą instant przez konto bankowe i tylko przez nie. Nie można wpłacać siana w nocy(osobiście mega szanuje ich podejście do obywateli) max możesz trzymać na koncie pokerowym 5k e, każda nadwyżka po północy od razu ląduje na Twoim koncie bankowym. Veikkaus to taki fiński totalizator sportowy, w pełni własność rządu.Tu ciekawostka to on organizuje EUROJACKPOT .Nie myślcie, że mam tu taki raj na ziemi, zapewne wielu z was wie, że finowie w pokerze nieźle mieszali i mieszają.:f_thumbsup: Jednak od marca tamtego roku pula graczy została połączona z Win2day, austriackim pokeroomem czy też rządowym, nie wiem. Dużo nowych regów się pojawiło, ale jak masz czas kilka, kilkanaście razy dziennie odpalić soft i zobaczyć kto co gra + boom hunting i selection table= profit. Problem tylko w tym, że raz w miesiącu można zmienić nick. Więc często jest tak, że mam na gościa dwie strony a4 jakiś notatek a za jakiś czas wyrzucam to do kosza...

Wszystko działa na platformie ipoker.
      Support bajka.

https://www.win2day.at/ jak ktoś zna niemiecki to na pewno ogarnie czy mozna sie zarejestrowac z Polski.

https://de.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=282164&page=420
    • siroyale
      siroyale
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 30
      Podziękował ziomeczku za info ! powodzenia.
    • boskibogdan
      boskibogdan
      Brąz
      na forum od: 21.06.2015 Posty: 436
      też nie, przyjmują tylko prawidłowe Austriackie kody pocztowe wraz z pasującą ulicą
    • Chamberlion
      Chamberlion
      Brąz
      na forum od: 15.12.2009 Posty: 374
      zapomniałeś wymazać skype na tym 1 screenie :sorry: :skype: bo podobno nie masz
    • Garggamel
      Garggamel
      Złoto
      na forum od: 13.09.2013 Posty: 804
      Napisane przez boskibogdan
      też nie, przyjmują tylko prawidłowe Austriackie kody pocztowe wraz z pasującą ulicą

To odnośnie tego win2day.at, tak?
    • Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      Napisane przez Chamberlion

Żonka czasem dzwoni:f_cool: :s_drink: bez blefu, konta swojego nie mam:coolface:
    • ddaniecki
      ddaniecki
      Brąz
      na forum od: 31.01.2010 Posty: 947
      Napisane przez Chamberlion

Żonka czasem dzwoni:f_cool: :s_drink: bez blefu, konta swojego nie mam:coolface:
      fuck ,oby nie moja :fouet:
    • Egokillstalent
      Egokillstalent
      Basic
      Nie, spokojna głowa:milord: to ta od Panamórz:profit:
    • Panmorz
      Panmorz
      Brąz
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 880
      Nie, spokojna głowa:milord: to ta od Panamórz:profit:
      :ayfkm:
    • Elzo2012
      Elzo2012
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 10.11.2011 Posty: 2 753
      Jest tu ktoś kto gra na tym krzaku?
      Siema, niestety od razu muszę was zasmucić, bo żeby grać tu gdzie gram, musicie mieć fińskie konto bankowe. Żeby je zdobyć jest masa zachodu,...
      Rozumiem, że to pytanie to takie czysto retoryczne było. :)
    • 1
    • 2