Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wyskakujące okienko bankrolla

• HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      na forum od: 24.11.2016 Posty: 654
      Nie chcę wiedzieć ile mam w rollu bo mnie to rozprasza. Jednak często kiedy dołączam do stolików nagle chamsko przed twarz wyskakuje mi okienko ze stanem konta. Czy wie ktoś czy da się to jakoś wyłączyć? Czasem nie zdarza się to przez tydzień, czasem kilka razy w ciągu sesji a mam dość nagłego uciekania wzrokiem, pilnowania się i mrużenia oczu przy wchodzeniu na stolik byleby tylko nie spoglądać na rolla...
  • 4 odpowiedzi
    • peterzimmerman
      peterzimmerman
      Brąz
      na forum od: 07.06.2017 Posty: 71
      Hehe witam w klubie, też nie lubię patrzeć ile mam dolanów. Teraz pytanie Party czy Starsy ? Na Starsach ja mam opcje Auto Buy-in (Cash Games) i nic mi nie wyskakuje. Na Party nie pamiętam, ale może Party Caption ma taką opcję.
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 9 091
      Napisane przez HandSmither
      Nie chcę wiedzieć ile mam w rollu bo mnie to rozprasza. Jednak często kiedy dołączam do stolików nagle chamsko przed twarz wyskakuje mi okienko ze stanem konta. Czy wie ktoś czy da się to jakoś wyłączyć? Czasem nie zdarza się to przez tydzień, czasem kilka razy w ciągu sesji a mam dość nagłego uciekania wzrokiem, pilnowania się i mrużenia oczu przy wchodzeniu na stolik byleby tylko nie spoglądać na rolla...
      Odznacz sobie stoliki z ante, deep itp. zostaw tylko standardowe i problem zniknie. Miałem to samo i pomimo, że ustawiałem wszędzie wszystko na 100bb na stołach deep lub ante zawsze pojawiało mi się te okienko.
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 9 091
      Napisane przez peterzimmerman
      Hehe witam w klubie, też nie lubię patrzeć ile mam dolanów. Teraz pytanie Party czy Starsy ? Na Starsach ja mam opcje Auto Buy-in (Cash Games) i nic mi nie wyskakuje. Na Party nie pamiętam, ale może Party Caption ma taką opcję.

tutaj ustawienia w PartyCaption

tutaj w sofcie PokerStars
    • HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      na forum od: 24.11.2016 Posty: 654
      Dzięki za pomoc (gram na Starsach) wcześniej miałem tylko podstawową opcję re-buya a dopiero teraz ogarnąłem tę z buy inami :f_drink: :f_drink:

EDIT: Dobra po zabawie sam siebie sabotowałem jak chciałem zobaczyć wynik ostatniej sesji a filtr miałem na this year... No nic, może to nawet i lepiej. Jednak i tak życie "nie oglądacza BR" jest na starsach trudne przez to okienko. Zaznaczone opcje jednak nie pomagają. Jest jakiś błąd w sofcie że jak dodaje do stolika i akurat ktoś nam podbierze stołek to wyskakuje to okienko i nic się nie da zrobić, można jedynie wykształcić odruch unikania. Minus taki że można sobie kark skręcić jeśli zrobi się to za szybko.