200 MTT Micro/LOW paczka nr 3

• MasTereK18
      MasTereK18
      Brąz
      na forum od: 11.11.2008 Posty: 483
      Witam serdecznie, zgodnie z zapowiedzią wlatuje paczka nr 3.

Co konkretnie?
      200 turniejów z wpisowym z przedziału 3.3$ - 11$.

Formuła?
      Turbo/Hyper Turbo gdyż w tych czuję się najlepiej - po analizie gierek dokładamy turniej non turbo bounty builder.

Lista turniejów:
      3.30 Zoom Turbo
      3.30 Hyper Turbo
      3.30 Bubble Rush
      3.30 Prog KO Turbo
      4.40 Bubble Rush
      4.40 Prog KO Turbo
      5.50 Zoom Turbo
      5.50 Turbo
      5.50 Hyper Turbo
      5.50 Prog KO Turbo
      5.50 Zoom
      7.50 Hyper Turbo
      7.50 Prog KO Turbo
      7.50 Bubble Rush
      11 Zoom
      11 Hyper
      11 Bubble Rush
      + Tak jak pisałem już wcześniej HOTy oraz Bounty Buildery z naszego przedziału 3.3-11$, gdyż teoretycznie tu jest najwięcej rybek.

Ile potrzeba?
      800$

Termin rozegrania:
      Doświadczenie podpowiada mi napisać - najszybciej jak się uda. W każdym bądź razie tym razem nie ma świąt, przerw więc nie powinno być wielkich, dodatkowo mamy hoty i BB, także połowa następnego miesiąca wygląda przyziemnie (optymistyczne wersje są krótsze o kilka dni :P )

Podział profitu:
      70 - 30 na korzyść inwestorów

Zgodnie z zapowiedzią zmieniam na korzyść inwestorów z 68-32 na 70-30, gdyż większość udziałowców to osoby z poprzedniego stacka, który niestety sukcesem nie był i chociaż tak staram się to zrekompensować.

Cegiełki:
      100% - 800 $
      50 % - 400 $
      25 % - 200 $
      10 % - 80 $

Moje wyniki MTT:
      https://www.sharkscope.com/#Player-Statistics//networks/PokerStars/players/Cfaruu

nformacje z frontu:
      Codziennie w formie stworzonego przeze mnie pliku aktualizowanego po każdej dziennej sesji

Tutaj linki do poprzedniego stackingu oraz feedbacku:
      200 MTT Micro/LOW
      Cfaruu feedback

Inwestorzy:
      Maklakiewicz - 25% PAID
      Weirdcreep - 25% PAID
      Cfaruu - 15% PAID
      Radoslawr17 - 15% PAID
      Prywatny inwestor - 10% PAID
      Mosel 10 % PAID

Także zostaje ostatnie 10%, w poprzednim stacku w wątku z railem dwie osoby pytały o możliwość rezerwacji, dlatego też jeżeli są chętni na 10% (kto pierwszy ten lepszy:P ) to zapraszam, poczekam do jutra do 16, natomiast jeśli nie potwierdzą to standardowo pierwsza osoba chętna.

Jeżeli uda się pozbierać wszystkie wpłaty do jutra wieczora to od piątku rano zaczynamy granie - jeśli się nie uda to gramy od soboty.

Przeczytałem i zaakceptowałem regulamin i zasady stakingu oraz regulamin PokerStrategy.com. Zapoznałem się z poradami dotyczącymi stakowania. Rozumiem, że PokerStrategy.com nie bierze żadnej odpowiedzialności za umowy i transakcje przeprowadzane między użytkownikami. PokerStrategy.com nie będzie pomagało w rozwiązywaniu potencjalnych problemów między użytkownikami w tym dziale, ani wyciągało z tego tytułu konsekwencji.
  • 12 odpowiedzi