Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Punkty pokerstrategy

• piotrekbc
      piotrekbc
      Brąz
      na forum od: 06.08.2008 Posty: 196
      Cześć. Po bardzo długiej przerwie wróciłem na party poker, który mam podpięty pod pokerstrategy. Mimo, że zagrałem parę mtt, nie nalicza mi punktów na pokerstrategy. Czy może mi ktoś powiedzieć o co chodzi ?
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 758
      Cześć,

Stare konta zostały przez partypoker odpięte 1 stycznia 2013 roku.

Jeśli chcesz otrzymywać StrategyPoints za grę musisz niestety wybrać inny poker room, bo nie otrzymujemy już danych odnośnie gry na twoim starym koncie.

Ewentualnie możesz otworzyć nowe konto na partypoker o ile suport tego poker roomu nie będzie miał nic przeciwko :f_thumbsup:
    • Malroy
      Malroy
      Brąz
      na forum od: 20.04.2008 Posty: 16
      Chciałbym zbierać strategy points na PokerStars, ale konto stare i nie podpięte. Da się coś z tym zrobić, pytać w supporcie ps ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 758
      Konto jest podpinane w momencie jego zakładania. W przypadku niektórych poker roomów istnieje możliwość późniejszego ich podpięcia i robi to support poker roomu, a nie PokerStrategy.com, bo to konto na poker roomie musi mieć informację o podpięciu do nas, a nie odwrotnie ;) Niestety w przypadku PokerStars nie ma takiej możliwości i jedynym rozwiązaniem jest założenie konta na innej platformie.