[SH NL2-16] 77 rozegranie

• aleasy77
      aleasy77
      Srebro
      na forum od: 03.03.2014 Posty: 1 221
      Przeciwnikiem jest jednostolikowiec z niepełnym stackiem (pierwsze rozdania z nim więc nie wiem więcej nic o nim, no to, że koleś to Rusek i tyle). Preflop zdecydowałem się na izolację, nie wiem czy ok. Flopa tego nie cbetuję, na turnie trafiam seta, ale uzupełnia się też flush draw, postanawiam zabetować, mogłem w sumie sizing większy dać. No i nie wiem co zrobić na river w tej sytuacji czy powinienem jednak postawić na block-beta i foldować na raise?
      https://www.boomplayer.com/26568400_9BE8390053
  • 6 odpowiedzi
    • superciocia
      superciocia
      Srebro
      na forum od: 07.01.2016 Posty: 92
      Jeżeli chodzi o river to wg mnie OK na te stawki i na styl rywala. Widać już po limp/callu i x/callu, że unika "niepotrzebnej agresji". Kiedy taki fish budzi się nagle na river to twój niski set jest na tym boardzie bity częściej niż owe 100-37(które potrzebujesz na call)=63% czasu. Poza tym, skoro callnął pre do takiego sizingu to równie dobrze może tam mieć nawet seta QQ i TT. Najczęściej ma tam jednak flusha. Tyle mówi mi intuicja, bo trudno to precyzyjnie "udowodnić" na bazie.
    • ripper92
      ripper92
      Black
      na forum od: 20.11.2008 Posty: 1 183
      Fold preflop.
      Quadsy zbyt rzadko trafisz żeby opłacało się dokładać.
    • korneliusz1999
      korneliusz1999
      Srebro
      na forum od: 20.12.2016 Posty: 92
      :)
    • Aseort
      Aseort
      Srebro
      na forum od: 15.02.2017 Posty: 119
      Według mnie - po co przebijać? Niska para jeśli coś nas sprawdzi będziemy mieli bardzo trudną sytuacje na postflopie bo praktycznie zawsze leci overcards. A tak to jesteśmy w multiwayu i prosta strategia - trafiasz seta walisz linią b/b/b nie trafiasz - jak masz over cartę lub nie ma ich to raz sprawdzić możesz a reszta to fold. Proste skuteczne i fishki uwielbiają rzucać kasiorkę do czegoś takiego. Aczkolwiek fold river jak najbardziej ok. Jak się fish na NL2 budzi z all ine na riverze w 95% jednak dobrał do swojego shit układu i próbuje wrzucić tyle ile może a że leci na shorcie to wrzuca wszystko.
    • nikoro309
      nikoro309
      Srebro
      na forum od: 09.09.2014 Posty: 866
      lepiej zagrać bet/fold za 1/2 pota na river, bo słabszy gracz nie będzie cievie bluff raisować, a może callność z gorszą Qx, 2p, jak czekasz to możesz zostać wyrzucony przez 2p które vbetuje, czasem jakiś bluff z nietrafionym drawem też wygra mu pule
    • dudixo
      dudixo
      Srebro
      na forum od: 26.02.2015 Posty: 130
      Dorzucam blina i oglądam flopa. Jeżeli trafimy seta to gramy b/b/b, jeżeli nie to x/f. Jeżeli przebijemy pre to ja tam widzę prawdopodobnie dwóch fishy którzy sprawdzą z wszystkimi Ax/Kx/Qx/Jx/Tx i na flopie gramy bez pozycji i na każdą wyższą kartę musimy grać x/f.