Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 - A9s vs ryba

• GJ436
      GJ436
      Brąz
      na forum od: 05.01.2016 Posty: 85
      Siemanko :f_drink:

Przeciwnik to rybka siedzi na nie pelnym staku, duzo limpuje preflop, z tego co mi sie wydaje dal insta all-in na river.

Party, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $2.12 (106 bb)
      BB: $1.45 (72.5 bb)
      CO: $2.27 (113.5 bb)
      BTN: $3.21 (160.5 bb)

Preflop: Hero is SB with :9c: :Ac:
      2 folds, Hero raises to $0.06, BB calls $0.04

Flop: ($0.12) :Tc: :9h: :Kc: (2 players)
      Hero bets $0.06, BB calls $0.06

Turn: ($0.24) :3s: (2 players)
      Hero bets $0.12, BB calls $0.12

River: ($0.48) :9d: (2 players)
      Hero bets $0.27, BB raises to $1.21 and is all-in, Hero calls $0.94

Jesli zakladam, ze jest z tego rodzaju rybek co wrzuca z TP daje mu cos takiego.

(TdTh, TdTs, ThTs, QJs, KdTd, KhTh, KsTs, Ks9s, Js9s, Ts9s, Kd3d, Kh3h, QJo, KdQh, KdQs, KdQc, KhQd, KhQs, KhQc, KsQd, KsQh, KsQc, KdJh, KdJs, KdJc, KhJd, KhJs, KhJc, KsJd, KsJh, KsJc, KdTh, KdTs, KhTd, KhTs, KsTd, KsTh, Kd9s, Kh9s, Qd9s, Qh9s, Qc9s, Jd9s, Jh9s, Jc9s, Td9s)

Jesli zakladam, ze jest ogarnieta rybka to wrzuci mi na river cos takiego.

(TdTh,TdTs,ThTs,QJs,KdTd,KhTh,KsTs,Ks9s,Js9s,Ts9s,Kd3d,Kh3h,QJo,KdQh,KdQs,KdQc,KhQd,KhQs,KhQc,KsQd,KsQh,KsQc,KdJh,KdJs,KdJc,KhJd,KhJs,KhJc,KsJd,KsJh,KsJc,KdTh,KdTs,KhTd,KhTs,KsTd,KsTh,Kd9s,Kh9s,Qd9s,Qh9s,Qc9s,Jd9s,Jh9s,Jc9s,Td9s,Th9s)
  • 4 odpowiedzi
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 1 070
      Czemu betujesz tego flopa ?
    • GJ436
      GJ436
      Brąz
      na forum od: 05.01.2016 Posty: 85
      Czemu betujesz tego flopa ?
      Gram vs fish, jestem agresorem, pula na flopie nie jest za bardzo nabudowana a jak hitne fd na turnie trudniej bedzie zbudowac fajna pulke (bet i tak nie jest duzy), chce wyrzucic troche slabszych rak, ktore ma w swoim zakresie

Narazie nic wiecej nie przychodzi mi do glowy :f_ugly:
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 577
      Preflop: Można otwierać za 4bb żeby zwiększać winrate ponieważ końcowa pula będzie większa.

Flop: Nie jestem pewny ale chyba też betuję. Licząc tutaj 3 asy, 9 clubsów i 2 dziwiątki mamy tutaj praktycznie valuebeta więc chcę budować pulę. Uderzam jednak standardowe 2/3-3/4. Dlaczego zdecydowałeś się na 1/2?

Turn: Na blanku raczej czekam bo musiałbyś zawsze betować trzy razy i nadal nie masz pewności czy rybka zrzuci drugą parę. Valuebeta nie mamy. Decyduje się więc na check/call.

River: As played gram valubet za 1/2 od Tx, Kx. Bez żadnego info muszę grać na raise fold. Szczególnie, że blokujemy FD przez co przeciwnik ma bardzo mało gorszych rąk które może tak grać. Najczęściej spodziewam się fulla, czasami strita.
    • sh2ckal
      sh2ckal
      Srebro
      na forum od: 07.11.2011 Posty: 414
      Wydaje mi się, że na flopie lepszy będzie check, ponieważ masz bardzo małe showdownvalue, masz dużo outów na poprawę swojej ręki a bet wyrzuca air z zasięgu przeciwnika. Na turnie też czekam żeby dać przeciwnikowi zabetować bluffy i niższe pockety. River gram tak jak trzasku napisał.