Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[inne] Flopzilla - blad przy instalacji przerywa instalacje

• bambucza1988
      bambucza1988
      Brąz
      na forum od: 05.01.2012 Posty: 1 349
      sciagnelem swieza instalke Flopzilla v1.8.4 ze strony, wlaczylem i pojawia sie za kadym razem taki blad

instalacje przerywa i koniec, probowalem tez wersji 1.8.5, probowalem instalowac w inne miejsce i to samo
      mam windows8.0pro, windows updejt zrobione
      u znajomego z tym samym windowsem dziala

pomoże coś ktoś ?
  • 6 odpowiedzi
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Brąz
      pomyslalem, ze problem moze byc tylko z instalatorem i poprosilem kolege, zeby zainstalowal flopzille u siebie i katalog z zainstalowanym programem wyslal do mnie
      wrzucilem do siebie na dysk i program uruchamia sie bez problemu, ale ze pozniej moge miec problem z updejtami, ktorych nie bede mogl zainstalowac to i tak musze znalezc rozwiazanie przed kupnem
    • YourMomBet
      YourMomBet
      Brąz
      na forum od: 02.02.2015 Posty: 1 658
      Hmm osobiście spróbował bym tego;
      - Od nowa pobrać program. (Chociaż to pewnie zrobiłeś 10razy)
      - odpalić CClean i zrobić porządek.
      - odpalić jako admin/ w trybie kompatybilnym
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Brąz
      probowalem tych rzeczy i dodatkowo probowalem autoupdejt windowsa jakby czegos brakowalo i wychodzi ze musze napisac do supporu bo sam nic nie wymysle, ale ze trzeba po angielsku to nie moge sie za to jakos zabrac ;p
    • YourMomBet
      YourMomBet
      Brąz
      na forum od: 02.02.2015 Posty: 1 658
      Może antywirus off?

Tutaj znalazłem jakiś topic na szybkiego, ale na viste, no i słabo u mnie z englisz.

https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_other-gaming/error-1632/1cde02a4-f560-4f9b-afc0-68ed521d3eab?auth=1
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Brąz
      uprawnienia administratora probowalem oczywiscie tylko zastanawiam sie o co chodzi jak dopisales ''odpalić jako admin/ w trybie kompatybilnym'', a antywirus to zuo

dzieki za linka, zrobilem wedlug instrukcji co napisala Gloria i
      a jak skonczylo skanowac

reset kompa i nie pomoglo, wiec wykonalem druga instrukcje od fallout3
      otworzylem katalogi: temp, client_temp, server_temp i wszystkie puste
      nastepnie wpisalem %temp%, w katalogu bylo 1,5gb wiec zrobilem sobie backup tego katalogu i usunelem zawartosc, w srodku zostaly dwa katalogi w sumie 2mb, ktorych windows nie pozwala usunac

nie zadzialalo i efekt jak wczesniej blad 1632
      system mam postawiony na dysku ssd 120gb i mam 46gb wolne, wszystkie inne programy instaluja sie normalnie, przeloguje sie jeszcze na inne konto i sprobuje moze, a jak nie to hmm, musze szukac dalej
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Brąz
      WOW :spit:

przeczytalem dalsze podpowiedzi z linka, najpierw zrobilem nowy katalog c:/Installer , ktorego u mnie brakowalo, pozniej sprobowalem instalke z dysku c uruchamiac, pozniej uruchamialem z d i instalowalem na d, zamiast jak jest w standardzie do program files, az w koncu pomoglo cos co bym sie nie spodziewal i zrobilem tylko dlatego bo nie mialem innego pomyslu

zalozylem nowy katalog c:/windows/Installer i ruszylo :f_love: , maja jakas archiwalna instalke i moze tego wymagala

YourMomBet dzieki ci chlopie :f_drink: