Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[SH NL2-16] NL2 TT vs agresywny gracz

• dudixo
      dudixo
      Brąz
      na forum od: 26.02.2015 Posty: 137
      Poker Stars, $0.01/$0.02 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $2.21 (110.5 bb)
      BB: $2.91 (145.5 bb)
      UTG: $4.15 (207.5 bb)
      MP: $3.21 (160.5 bb)
      CO: $2.80 (140 bb)
      Hero (BTN): $2.07 (103.5 bb)

Preflop: Hero is BTN with :Th: :Ts:
      UTG folds, MP raises to $0.06, CO calls $0.06, Hero raises to $0.25, 2 folds, MP calls $0.19, CO calls $0.19

Flop: ($0.78) :5c: :9d: :5h: (3 players)
      MP checks, CO bets $0.64, Hero calls $0.64, MP folds

Turn: ($2.06) :Jd: (2 players)
      CO bets $1.91 and is all-in, Hero calls $1.18 and is all-in

River: ($4.42) :Kh: (2 players, 2 are all-in)

Na przeciwnika mam 70 rąk. 18/10 aggresion factory 10. Uważam, że 5 raczej w swoim range nie ma, jedyne co mogę mu przypisać to A5 ale to troche szeroko jak dla takiego gracza i uważam, że gdyby trafił to nie obstawiał by tak wysoko na tak suchym flopie. Stwierdziłem, że trafł tam A9/T9/89 i próbuje wyciągać odemnie value. Jak to oceniacie ?
  • 2 odpowiedzi
    • bigabing123
      bigabing123
      Brąz
      na forum od: 09.06.2017 Posty: 166
      1) po pierwsze nie potrzebnie pompujesz pule pre z TT w multiwayu, masa flopów będzie dla twoich TT scary i będziesz musiał albo dpuszczać do agro albo zamieć rękę w bluff
      2) jeżeli już stawiasz przeciwnika na CO na ręce w stylu 89s,j9s,A9s,A9o,66-88,97s po co inwestujesz połowę stacka już na flopie gdzie robisz się commited zamiast grać shove (dajesz oddsy graczowi na MP do jakiegos loose call np. z AK czy AQ grając shove możesz zmusić tu np JJ czy QQ które MP mógłby grać poprzez call pre do foldu, jest wiele card na turn które mogą zabić akcje na wyżej wspomniane 9x czy 66-88 od CO .
    • Pavluchenko
      Pavluchenko
      Brąz
      na forum od: 23.01.2016 Posty: 157
      Mamy 3-betpot w multiway'u
      .Pf nie jest zle zagrane ani też coldcall nie jest zły, zależy jak chcemy tą ręke dalej rozgrywać
      .Według statystyk to przeciwnik jest taight, gość realizuje 10% eq swojego rangu poprzez agresje, to jest bardzo dużo, chodz próbka nie jest zadawalająca
      .Sami się prosimy o akcję bo jęsli przeciwnik jest agresywny to wolę go bluffcatchowac

Ręke mozna sprawdzać na flopie potrzebujemy 45% na opłacalny call w 3-betpocie
      Turn można pasować na tych stawkach musiałbym mieć więcej info o przeciwniku niż na siłę szukać eq z drugiej strony jeśli on dużo blefuje to mogę poszerzyć swój range dla value, chodz wolę info jak zachowuje się na konkretnych streetach