Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Coaching

• PanZaraza
      PanZaraza
      Basic
      na forum od: 22.09.2016 Posty: 10
      Witam,
      Gram w pokera jakieś 2 lata. Jeżeli chodzi o moją grę to gdzieś tam wygrywam na mikro, a co wygram to przetrace na niskich i srednich stawkach i stad moje zainteresowanie ostatnimi czasy prywatnymi lekcjami.
      Mam spore obawy, że te kilka lub więcej kosztownych według mnie godzin na skype z trenerem jakoś się nie przełoży na dużo lepszą gre. Sam się nie znam za bardzo na poprawianiu swojej gry więc może wy mi doradzicie czy warto zainwestować w trenera. Dodatkowym problemem jest baza danych. Używam pt4 od niedawna i mam zarejestrowane dopiero lekko ponad 1000 turniejow i nie wiem czy to nie za mała próbka dla samego trenera. Czekam na wasze opinie czy warto zainwestować, na inne rozwiazania, czy moze lepiej jeszcze sie wstrzymać - czekam na odzew społeczeństwa.
      Pozdrawiam!
  • 3 odpowiedzi
    • retrograde87
      retrograde87
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 26.04.2014 Posty: 1 868
      Hej PanieZaraza,

Pierwszy błąd jaki jest popełniany przez początkujących graczy to, że wchodzą na wyższe limity bez odpowiedniej wiedzy i kapitału. Najpierw trzeba ogarnąć dobrze podstawowe materiały oraz zrobić odpowiedni bankroll na wyższe limity. Polecam Ci dobrze przeanalizować filmy, które są dostępne od twojego statusu w dziale video. Szczególnie zwróciłbym uwagę na produkcję Majkelx23 i Wombata. Są to wg mnie gracze od których można się sporo nauczyć. Jutro odbędzie się trening live Wombata. Jeśli Ci się spodoba taka forma oraz stwierdzisz, że potrzebujesz treningów 1 vs 1 to zapraszam odwiedzić wątek prywatne treningi. Wg mnie inwestycja w wiedzę pokerową jest bardzo dobra to stania się lepszym graczem i z pewnością można sporo zyskać. w 2016r sam brałem takie treningi i pomogło mi to ułożyć grę preflop jak i postflop. Pamiętaj, że to trening czyni mistrza :)
    • PanZaraza
      PanZaraza
      Basic
      na forum od: 22.09.2016 Posty: 10
      Dzięki za opinie. Tak jak pisałem na wyższe limity wchodziłem ze zbudowanym bankrollem na micro stawkach, głównie w celu nabycia doświadczenia w graniu z lepszymi graczami i podpatrzenia ich ruchów. Rozglądałem sie po sekcji prywatnych treningów stad moje zapytania czy warto ;) bo nie są to małe pieniadze za godzine siedzenia na skype aczkolwiek napewno wartosciowe.
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Brąz
      na forum od: 05.01.2012 Posty: 1 349
      Na dobrego i wymagajacego trenera warto poswiecic czesc rolla bo moze ci przekazac w godzine, dwie wiedze do ktorej dochodzilbys w rok, dwa. Warunek jest taki, ze jak bierzesz trenera to musisz chciec sie uczyc i sam od siebie musisz wkladac prace, trener wskazuje tylko droge. Jezeli dobrze trafisz i przylozysz sie to po paru godzinach treningu mozesz pokonac, nawet wiecej niz jeden limit, zalezy jakiego trenera wybierzesz bo nie kazdy chce przekazac wiedze, a niektorym zalezy na $.