Zestaw do pokera 2018r.

• egoistv
      egoistv
      Basic
      na forum od: 15.01.2018 Posty: 2
      Witam serdecznie.
      Od dłuższego czasu rozglądam się za swoim pierwszym zestawem do gry w pokera.
      Zależy mi na jakości żetonów. Na początku myślałem, żeby kupić je oddzielnie, ale tak szczerze - nie znalazłem nigdzie żadnych ciekawych :/. Przeczytałem sporo postów z różnych for, ale większość ich jest dosyć starych i niekoniecznie aktualnych. Przeglądam gotowe zestawy-walizki(500 żetonów) na stronkach aukcyjnych, buszuje po sklepach internetowych, ale wszystko wygląda tandetnie.
      Chciałbym wydać na całość granice 200-250 zł(Jeśli coś byłoby naprawdę warte to te parę dyszek jestem w stanie jeszcze dodać). Wiem, że nie jest to kwota na jakiś profesjonalny zestaw, ale chciałbym coś co by było warte tych pieniędzy.
      Może Wy jesteście w stanie mi coś polecić?
      Przy okazji, nie widziałem podobnych wątków, więc może zaktualizujmy informacje na temat aktualnie opłacalnych i satysfakcjonujących zestawów bądź osobno kart/żetonów do gry w różnych przedziałach cenowych?
      Pozdrawiam serdecznie :f_drink:
  • 5 odpowiedzi
    • h4shi2mot0
      h4shi2mot0
      Brąz
      na forum od: 08.06.2017 Posty: 26
      Zapraszam na priv, posiadam bardzo dobre żetony ceramiczne od PokerStars serii EPT
      Walizkę i matę specjalna też chyba gdzieś posiadam, szczegóły do dogadania już w wisdomosciach, przyjmij zapro
      https://pl.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=483830
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Srebro
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 5 448
      Do tych to bedzie chyba musiał trochę dołożyć :)
    • h4shi2mot0
      h4shi2mot0
      Brąz
      na forum od: 08.06.2017 Posty: 26
      Na spokojnie
    • egoistv
      egoistv
      Basic
      na forum od: 15.01.2018 Posty: 2
      Niestety ani nie mogę wejść w link, ani nie mogę Cię dodać do znajomych. Muszę wbić brąz i nie bardzo jeszcze rozumiem jak mam to zrobić hahah, jeśli zestawik ma powyżej 300 żetonów i jest w granicach 200 zł to bardzo chętnie przygarnę, aczkolwiek nie dosyć, że żetony pokerstars, to jeszcze ceramiczne - więc śmiem przypuszczać że 200 zł to za maks 50-100 sztuk ;) Troszkę mi przykro z odbiorem postu, liczyłem, że większa ilość pokerzystów grywa na "prawdziwych" stołach. Fakt, że mamy 21 wiek i wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu, ale według mnie nic nie przebija atmosfery przy stole :) Jeśli post się nie rozwinie, to usunę go za kilka dni żeby nie zaśmiecać :)
      Pozdrawiam :f_drink:
    • kaleka11
      kaleka11
      Basic
      na forum od: 19.12.2014 Posty: 2
      Ja grywam na "reklamowych pokerstars", są ok. Dobrze wykonany ABS. Niestety mam ich tylko 300 i często nam brakuje. Teraz myślę nad zakupem nowych. :)

Ceramiczne są śliczne, ale za 500 sztuk zapłacisz z 1tys. Ja zastanawiam się nad glinianymi z domieszką. Bez nominałów. powinienem się zamknąć w 300zł.

Czy ktoś kupował żetony w Chinach? zamówienie musi być duże :) ale jak ceramiki wyjdą za 500zł to ja bym się skusił.