Pokerzysta nie może się przemieszczać bo kocha swój setup

• HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      na forum od: 24.11.2016 Posty: 579
      Tak mnie tknęła myśl że jeśli jakiś pokerzysta chciałby sobie wyjechać do jakiejś tajlandii czy innego wietnamu pograć tam przez jakiś czas to generalnie ma przesrane. Ciągnąć będzie komputer za sobą z dwoma monitorami? Nawet jeśli kupi laptoka to jednak ekran mały, a w Tajlandii nie posiedzi sobie na ergohumanie czy innym hermanie millerze, raczej na czymś podobnym do siedziska pana znanego z grindu latynosek. Tak więc niby praca zdalna, a jednak perspektyw oderwania się od swojego setupu nie jest miła. Jak żyć pany?
  • 10 odpowiedzi
    • Mareckiy
      Mareckiy
      Brąz
      na forum od: 04.08.2012 Posty: 462
      no z tym mogą być małe problemy, monitor da się w walizkę zapakować ale nie wiem jak z jego bezpieczeństwem, pytałem o to kilku osób to niby raczej nie mieli kłopotów. no ale krzesła za bardzo nie da rady wziąć w samolot. przy longermowej emigracji niektórzy kupują monitory na miejscu ewentualnie.
    • aston3
      aston3
      Brąz
      na forum od: 15.02.2007 Posty: 220
      2 razy leciałem na zimę do Tajlandii i 2 razy pakowałem do torby monitor 24 cali - za drugim razem monitor gorzej zniósł podroż bo pojawiła się cienka krecha z bad sektorami z góry na dol ;p (torby przy pakowaniu do samolotu są rzucane, często tez oglądając załadunek samolotu widzi się jak spadają z rampy nawet z paru metrów przy pakowaniu do luku- wiec branie drogiej elektroniki do rejestrowanego to spore ryzyko )
      a tak to laptop - no i często w wynajmowanych tam miejscówkach nie ma porządnych krzeseł czy przystosowanych stolików wiec trzeba na miejscu dokupić ale nie są to duże koszta
    • HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      aston - ale to brałeś też komputer czy tylko monitor? Właśnie krzesło dla mnie mega ważne, nie tylko jeśli o cenę chodzi ale też właśnie o komfort. Ale generalnie mówisz że na takich wyjazdach da się coś wygodnego ogarnąć? Jakoś tak z dupy mnie te sprawy nurtować zaczęły.
    • aston3
      aston3
      Brąz
      na forum od: 15.02.2007 Posty: 220
      monitor w rejestrowany a laptop do podręcznego - żadnej stacjonarki nie brałem
      - w większych miastach - idziesz do jakiej ikei czy czego na podobe i wybierasz sobie coś
      jest tez opcja zapisania się do miejscowych grup na fb bp kupie , sprzedam i tak szukania okazji ;p
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Brąz
      na forum od: 05.01.2012 Posty: 1 340
      lajkuje, subuje, tez mam wyjechac
    • SweetPaul
      SweetPaul
      Brąz
      na forum od: 17.03.2011 Posty: 342
      oj tam oj tam.. czasami mniej znaczy więcej

• HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      Z drugiego planu wyłaniają się ergonomiczne krzesła najwyższej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Patrząc na ceny w Taj to jak mnie już będzie stać to chyba spoko pomysłem jest wynajęcie kondo (takiego z basenem i siłką oczywiście) na rok czy dwa i sprowadzenie sobie setupu. Jeśli nawet będziemy w takim kondo 8 miesięcy w roku to i tak warto opłacać te 4 dodatkowo choćby po to żeby ułatwić sobie znacznie życie. Jest to wydatek jakichś 4-5k $/rok. Mając tak blisko basen i siłkę może wreszcie zacząłbym regularnie ćwiczyć :f_tongue:
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Brąz
      HandSmither - no to niezle, warunki lepsze jak w domu
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 299
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Brąz

wiedzialem, ze instnieja takie cudawianki i nawet myslalem zeby kupic tansza wersje (w koncu kupilem plyty w castoramy, fotel z ikei i zrobilem sam), ale z takim laptopem to jeszcze sie nie spotkalem o ile istnieje naprawde