Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] Aa Nl10 Sss

• wieslawlach
      wieslawlach
      Brąz
      na forum od: 02.03.2008 Posty: 322
      Known players: (for a description of vp$ip, pfr, ats, folded bb, af, wts, wsd or hands click here)
      UTG+1:
      $5,64
      UTG+2:
      $7,04
      MP1:
      $12,57
      MP2:
      $4,01
      MP3:
      $4,36
      BU:
      $1,70
      SB:
      $8,46
      UTG:
      $3,17
      Hero:
      $2
      CO:
      $1,65

0,05/0,10 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Texas Grabem 1.9 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with A:diamond: , A:club:
      UTG calls $0,10, 3 folds, MP2 calls $0,10, 3 folds, SB calls $0,05, Hero checks.

Flop: ($0,40) 5:spade: , 2:club: , J:diamond: (4 players)
      SB checks, Hero bets $0,30, UTG folds, MP2 calls $0,30, SB folds.

Turn: ($1,00) T:heart: (2 players)
      Hero bets $1,60 (All-In), MP2 folds.

Final Pot: $2,60

Pytania:

1) Dobrze zagrane na preflopie ? Call czy może Raise i z dużym prawdopodobieństwem wystraszyć przeciwników ?
      2) Bet na post flopie za 0,3, prawidłowo ?

Wszelkie uwagi mile widziane, pozdrawiam.
  • 3 odpowiedzi
    • petesam
      petesam
      Brąz
      na forum od: 29.09.2007 Posty: 1 306
      Koniecznie raise na pf. A co by bylo gdyby ktoś miał JT albo inna reke ktora mogla dac lepszy uklad niz twoj overpair. Ludzie na tym limicie za 0.10$ potrafia wejsc z każdą karta. Nie ma sie co bawić w pulapki z AA tym bardziej na tym limicie. Ja specem od SSS nie jestem, ale takie kombinowanie moze przyniesc wiecej zlego nic dobrego. Jak chcesz grac zgodnie ze strategia SSS to stosuj sie kategorycznie do zasad. Inaczej to nie ma sensu.
      Pozdrawiam
    • wieslawlach
      wieslawlach
      Brąz
      na forum od: 02.03.2008 Posty: 322
      Tak, masz racje. Dopiero teraz mi to uświadomiłeś, że popełniłem bład na preflopie sugerowałem się grą "freeplay", która de facto tyczy się gry ze słabszymi kartami, a co do AA wyraźnie pisze RAISE z każdej pozycji. Mój bład.

edit: Wielkie dzięki, za zwrócenie uwagi na tak ważny szczegół. Byłem przekonany, że takie ręce z blindów rozgrywam prawidłowo.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Zawsze podbijamy AsAs, mimo wszystko i tak zdarzy sieze jakis donk wejdzie i przelamie nasze AsAs jakimis slabymi dwiema parami, ale w tedy nie masz sobie nic do zarzucenia!!