Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

zoom nl10 ---> 11 bi w jedna sesje

• ppp1otrek
      ppp1otrek
      Brąz
      na forum od: 24.01.2011 Posty: 582
      siema postanowilem ze sie pochwale poniewaz jest to moj osobisty rekord tymbardziej ze po przerwie od pokera zaczalem grac zoom nl10 na rozgrzewke i dobrze zre :)

update dolozylem jeszcze pare minut gry i wyszlo 11 bi :) teraz mozna isc spac :)
  • 22 odpowiedzi
    • HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      na forum od: 24.11.2016 Posty: 671
      Po przerwach zazwyczaj dobrze żre
    • baadnewz01
      baadnewz01
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 29.03.2010 Posty: 9 116
      Łotrzyk zarzucił przynętę :coolface:
    • boskibogdan
      boskibogdan
      Brąz
      na forum od: 21.06.2015 Posty: 436
      to chyba okres świąteczno/sylwestrowy, wyjątkowo zielono na stołach:f_drink:
      ale z przedmówcami też się zgadzam:coolface:
    • ppp1otrek
      ppp1otrek
      Brąz
      dobrze przyzarlo to mam nadzieje ze jak bedzie chcialo zabrac nie bedzie nowego tematu -10 bi w sesje
    • PiriPara
      PiriPara
      Brąz
      na forum od: 08.08.2011 Posty: 395
      to samo na party

ten okres sprzyja grindowaniu

[img]https://imgur.com/a/dDJpR[/img]
    • TAndronicus4
      TAndronicus4
      Brąz
      na forum od: 08.05.2011 Posty: 761
      Meh, myślałem że na minus :coolface:
    • ppp1otrek
      ppp1otrek
      Brąz
      @PiriPara ladnie poleciales ponad EV bedzie drozszy prezent pod choinke ;)

Ja dzis mialem runowac jak mlody bog ale Ev sie zesralo dolozylem stolik nl25 i tam wlasnie Ev mnie wyruchalo

• HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      Uwaga bo dzisiaj jest jakiś dzień fisza. W ciągu godziny na 6 sytuacji gdzie byłem z przodu 85-95,5% wszystko wpierdol na Riverze więc uważajcie na stołach. Aż się zdziwiłem że AA wygrało. Spodziewałem się że typo dostanie runner runner full house.
    • ppp1otrek
      ppp1otrek
      Brąz
      @handsmither to ja to pierdole jesli piszesz ze taka sytuacja to nie gram dzis
    • HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      Najlepsze że sam nie chciałem grać ale jak zobaczyłem te komenty jak to fisza pływa to się skusiłem. No i jeśli by spojrzeć na EV to dobra decyzja xD
    • Neffarius
      Neffarius
      Brąz
      na forum od: 24.08.2011 Posty: 48
      Napisane przez HandSmither
      Uwaga bo dzisiaj jest jakiś dzień fisza. W ciągu godziny na 6 sytuacji gdzie byłem z przodu 85-95,5% wszystko wpierdol na Riverze więc uważajcie na stołach. Aż się zdziwiłem że AA wygrało. Spodziewałem się że typo dostanie runner runner full house.
      W ciągu godziny? no ok, ale może napisz wszystkim ile grasz stolików jednocześnie i ile rozdań? bo jak tu porównywac kogos grającego 1 stolik z kimś grającym stolików 12+ ? Widzę że kolega jeszcze młody w świecie pokera... bad beaty i coolery to jedno, ale to że przegra się szybko kilka BI a potem chcę się na siłe ODROBIC straty i jest się na 5 BI w plecy (a w skrajnych przypadkach może i 10+ BI w plecy) bo po kilku ciosach koncentracja (i z upływem sesji zapewne wytrzymałosc fizyczna) szybko poleciały to już zupełnie inna historia...
    • HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      Gram 4 stoły. Na siłę odrabianie? Chłopie tyś nie widział co tam się na stołach działo. Ciężko jest sie nie all inować kiedy pan gracz rekreacyjny wrzuca stacka na mojego prawie monstera, albo kiedy ma za mało żetonów żeby tego all ina samemu nie wrzucić na Turnie. No ale 4,5% wpaść musi (ostatecznie w ciągu godziny 2 razy wygrali 4,5% vs ja, kilka razy mieli po te 12% equity, jeden miał nawet te prawie 30%.

Lubię sobie poprzeklinać jak przegram ale stacka to raczej nie wpierdole z 72o bo problemów z tiltem przy stołach to nie mam od dawna.
    • ppp1otrek
      ppp1otrek
      Brąz
      @handsmither pokaz wykres z sesji ile to ev cie ruchlo
    • HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      Wykresu nie pokażę bo sam nie chcę przypadkiem zobaczyć jak to wygląda overall ale masz tu wycinek statystyk który to pokazuje (Sesja NL5):

• ppp1otrek
      ppp1otrek
      Brąz
      dam ci dobra strategie mindsetowa ktora ja stosuje
      jesli jestes pod ev to patrz na ev bo jesli ev leci w gore to jest zajebiscie bo i kasa kiedys przyjdzie a jesli jestem nad ev to tez jest zajebiscie ze wlasnie przyszla ...
    • HandSmither
      HandSmither
      Brąz
      Napisane przez ppp1otrek
      dam ci dobra strategie mindsetowa ktora ja stosuje
      jesli jestes pod ev to patrz na ev bo jesli ev leci w gore to jest zajebiscie bo i kasa kiedys przyjdzie a jesli jestem nad ev to tez jest zajebiscie ze wlasnie przyszla ...
      Spoko, też to kiedyś rozkminiłem xD A tak szczerze to nie patrzę w ogóle na wynik przez większość czasu. Wszystkie filtry mam wyłączone i nie wiem jak ostatecznie wygląda, no ale jak dostaje się mocny wpieprz w krótkim czasie to ciężko nie myśleć o wyniku sesji.
    • ppp1otrek
      ppp1otrek
      Brąz
      pomysl dobry tez tak probowalem, ale mam teraz wlaczone active session i widze co pare minut jak idzie tak jakos mi sie lepiej gra :)
    • ppp1otrek
      ppp1otrek
      Brąz
      panowie po przerwie sylwestrowej nadal zree czyzby starsy przedluzyly swieta ?
      :p

• Flowwater
      Flowwater
      Brąz
      na forum od: 22.10.2014 Posty: 285
      Napisane przez ppp1otrek
      panowie po przerwie sylwestrowej nadal zree czyzby starsy przedluzyly swieta ?
      :p

Wygląda na to, że tak :b
    • 1
    • 2