Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[HM2] HM2 na pokerstars

• munio007
      munio007
      Brąz
      na forum od: 07.09.2011 Posty: 8
      Siemanko.
      Włączyłem dzisiaj pokerstarsa, a hm2 nie wyświetla statystyk. Wczoraj chodziło wszystko normalnie. Czy była jakaś aktualizacja ps? Jeśli nie to co może być przyczyną i jak to rozwiązać?
  • 3 odpowiedzi
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Brąz
      na forum od: 05.01.2012 Posty: 1 349
      jak wlaczalem dzis hma to byla jakas aktualizacja do zainstalowania, ale anulowalem i u mnie caly wieczor dziala dobrze
      moze zainstalowales updejt ktory nie dziala?
    • CiroPL
      CiroPL
      Basic
      na forum od: 19.12.2017 Posty: 1
      witam dołącze się do tematu mi padł tydzień temu ciągle waiting for hands ...?sprawdziłem ustawienia wszystko chyba dobrze mam ściągnąłem update Hm2 myślałem że pomoże ale nic wcześniej miałem niby problem że mam mało miejsca na dysku(50gb)wolnego a HM nie chciał zapisywać ale działał aż do tamtego tygodnia...Może ktoś miał podobnie?
      Napisze jeszcze że przy uruchomianiu HM2 ręcę się wgrywają ale hud się nie uruchamia może ktoś pomóc bo jestem zielony,przy ustawianiu HM 2 pomagał kolega ale już go nie ma:(
      mam ustawiony angielski
      dopasowanie miejsc w Hm2 i P*
      zapisywanie rąk na 9999
      sprawdziłem w poradniku tak z grubsza wszystko niby mam...
      ogólnie jak by mi HM ruszył chciałbym całą bazę przenieść na wolną partycje ale to w następnym etapie jak ktoś pomoże chociaż widziałem coś podobnego na forum ale najpierw ten cholerny waiting for hands.
      Proszę o pomoc dziękuje cierpliwym
    • Andy2013
      Andy2013
      Brąz
      na forum od: 21.03.2010 Posty: 22
      Przyłączam się do tematu, ten sam problem.