Program do pokerstars

• Rafiks1992
      Rafiks1992
      Brąz
      na forum od: 05.04.2013 Posty: 67
      Witam! Chcialem probowac ogarnac 12 stolow na grach stolikowych ale jest tyle roboty ze nie moge sie skupic na dobrej grze, czy jest jakis program na ktorym mozemy ustawic aby pasowal smieciowe rece? Po to aby nie musiec spogladac na ten stol?
  • 11 odpowiedzi
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 645
      Hej,

Z tego co się orientuje, wszystkie tego typu programy są zakazane przez PokerStars.

Pozdrawiam.
    • Rafiks1992
      Rafiks1992
      Brąz
      Taa wiem ale myslalem ze moze ktorys z tych znanych programow posiada takowa opcje :P
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 3 924
      Ustaw sobie hotkeya z check/fold to any bet i będzie nieco łatwiej pasować :P
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Srebro
      na forum od: 05.01.2012 Posty: 1 271
      Napisane przez EmiyaKiritsugu
      Ustaw sobie hotkeya z check/fold to any bet i będzie nieco łatwiej pasować :P
      ja mam ustawiony fold na prawy przycisk myszy, najezdzam wskaznikiem gdzies na obrys stolu i od razu moge foldowac, bardzo zwiekszylo to wygode bo nie trzeba celowac w te male przyciski, ale nadal trzeba samemu zaznaczac, program robiacy fold z pewnymi rekoma bylby juz poczatkujacym botem dlatego nie mozna go stosowac, ale nie znaczy to ze ludzie nie maja dostepu do takich programow
    • Rafiks1992
      Rafiks1992
      Brąz
      Hm ciekawe co piszecie bo ten fold ppm nie glupie sprobuje :) a tak z innej beczki moze chociaz jest jakis program ktory minimalizuje stol gdy nie gram w danym rozdaniu? Poprostu w pewnym momencie sie gubie bo otworzone 12 stolow w glosnikach na polowie z nich nie gram a slychac ze czas dodatkowy i szukam pol minuty zamiast skupic sie na grze i podejmowaniu dobrych decyzji :-P wiem ktos napisze zeby zmniejszyc ilosc stolow ale potrzebuje wkoncu grac na tych 12 bo selekcje rak mam dosc mocna i folduje wiekszosc nie wchodze do gry z reka np A-10 czy KQ chyba ze sa suited. A jak juz trafie to chcialbym sie skupic na rozdaniu a nie szukac gdzie mi tam pika czas dodatkowy z jakas smieciowa reka
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Srebro
      Mozesz zmienic ulozenie stolow, zeby nie byl jeden za drugim, a posortowac zebys widzial wszystkie stoly na raz na ekranie.
      Druga rzecz, ze jak wolisz widziec jeden duzy stol, a reszta schowana jest za nim to w sofcie starsow mozna ustawic, zeby stol na ktorym wymagana jest akcja wyskakiwal na wierzch i mozna do tego zaznaczyc, zeby nie wyskakiwal do momentu, az na obecnym stole podejmiesz decyzje.

To co piszesz o ukladaniu stolow oferuje napewno table optimizer, wiem bo znajomy uzywa i mi pokazywal jak to dziala. Stoly chcial miec duze, wiec ustawil jeden za drugim, na wierzchu wyskakiwal duzy stol, ktory wymagal podjecia decyzji, gdy decyzja zostala podjeta to stol sie zmniejszal, ale nie chowal pod spod tylko wedrowal na bok ekranu, zeby mozna bylo obserwowac co dalej dzieje sie na stole, a nowy stolik, ktory wymagal podjecia decyzji wyskakiwal na wierzch jako duzy stol, dodatkowo stoly na ktorych byly wieksze pule oznaczone byly chyba ramka w innym kolorze jak dobrze pamietam.
    • Rafiks1992
      Rafiks1992
      Brąz
      O to chyba bylaby w miare dobra opcja z tym jednym duzym stolem z aktualna akcja tez wyprobuje bo chce znaleźć jak najlepsze rozwiazanie zeby te 12 stolikow cashowych ogarniac bez wiekszych problemow :) swoja droga zastanawiam sie jak mozliwe jest ogarniecie np 24 lub 36 na trzech monitorach...
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Srebro
      24 lub 36 i chyba nawet 48 to ludzie grali w czasach jak na stole bylo po 4 ryby i mozna bylo wygrywac po 5bb+ i rake back, a wystarczylo grac solidne 13/10, a po flopie fit or fold
      nie te czasy, gra sie wiecej rak pre, post sa trudniejsze decyzje, kiedys gralem po 20 stolow na sesje, a teraz 12 jest ok

table opimizer mial wersje probna kiedys chyba na 30 dni to nie trzeba od razu kupowac, moze stars helper tez ma jakies funkcje ustawienia stolow ale nie wiem co i jak bo sam nie korzystam bo mam stoly w tile i spokoj
    • Rafiks1992
      Rafiks1992
      Brąz
      Tableoptimizer owszem jest trial ale nie trwa dlugo a roczna licencja 40$ chyba a mnie nie stac na takie rzeczy narazie bo moj bankroll wynosi 8$ xD
    • DamianLuna
      DamianLuna
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 11.01.2013 Posty: 1 645
      Hej możesz spróbować StarsCaption, jest darmowy do NL10, a ma podobne opcje.
    • bambucza1988
      bambucza1988
      Srebro
      stars helper jest platny raz i licencja jest na stale, miesiac na testy za free