Strategypoints

• Pavluchenko
      Pavluchenko
      Brąz
      na forum od: 23.01.2016 Posty: 110
      Witam
      Odkąd gram na PP mam problem z dostawańem strategypoint a mianowicie wogóle ich nie dostaję, nie mogę się podpiąć konta na tą stronke :/ Wcześniej grałem na 888 i nie usunąłem konta z tego roomu. Czy to może być ten problem czy coś innego?
      Proszę o pomoc
  • 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 603
      Hej,

Wybacz za brak odpowiedzi.

Żaby otrzymywać StrategyPoints musisz założyć konto za pomocą naszych instrukcji. Jeśli nie zrobiłeś tego podczas rejestracji to twoje konto niestety nie jest powiązane z PokerStrategy.com i za grę na tym poker roomie nie będziesz otrzymywać punktów.

Jeśli chcesz to możesz założyć konto na innym poker roomie lub kupić status - linki do odpowiednich stron są w górnym menu.

Powodzenia!
    • Pavluchenko
      Pavluchenko
      Brąz
      na forum od: 23.01.2016 Posty: 110
      Zrobiłem tak jak na tej stronie https://pl.pokerstrategy.com/party-poker/ i nic się nie zmieniło :/ już od dłuższego czasu próbuję to ogarnąć ale bez skutku
    • Pietrenko
      Pietrenko
      Brąz
      na forum od: 26.01.2010 Posty: 713
      Od dwóch miesięcy nie dostaje pkt za grę na PartyPoker.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 603
      @Pavluchenko, żeby konto było podpięte musisz dokładnie zastosować się do instrukcji, którą podlinkowałeś. Samo wstawienie nazwy użytkownika, jest ostatnim etapem rejestracji. Jeśli wszedłeś z innego linku na stronę partypoker, zarejestrowałeś konto z inny kodem, a na koniec podałeś u nas tylko nazwę użytkownika to niestety Twoje konto nie będzie powiązane z PokerStrategy.com, bo poker room nie będzie nas informować o zdobytych przez ciebie punktach. Miesiąc temu rozmawiałeś w tej sprawie z naszym supportem, sprawdź jeszcze raz wiadomości jakie od nas otrzymałeś.

@Pietrenko posiadasz stare konto na PokerStrategy.com. partypoker 1 stycznia 2013 roku odpiął konta, założone przed tą datą :( Jeśli jesteś nieaktywny to ja bym napisał pytanie do supportu partypoker o to czy możesz założyć nowe konto.