[SH NL20-NL50] AA NL25

• losiuu87
      losiuu87
      Brąz
      na forum od: 25.09.2015 Posty: 125
      PokerStars - $0.25 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 289.24 BB (VPIP: 24.69, PFR: 19.70, 3Bet Preflop: 11.56, Hands: 409)
      SB: 136.6 BB (VPIP: 44.62, PFR: 38.97, 3Bet Preflop: 28.79, Hands: 201)
      BB: 111.16 BB (VPIP: 20.65, PFR: 11.96, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 186)
      UTG: 125.32 BB (VPIP: 23.40, PFR: 4.26, 3Bet Preflop: 8.00, Hands: 47)
      Hero (MP): 109.76 BB
      CO: 105 BB (VPIP: 17.57, PFR: 12.16, 3Bet Preflop: 5.00, Hands: 75)

SB posts SB 0.4 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.4 BB) Hero has A:spade: A:heart:

fold, Hero raises to 2.8 BB, CO calls 2.8 BB, fold, SB calls 2.4 BB, fold

Flop: (9.4 BB, 3 players) 4:heart: 6:spade: 8:club:
      SB checks, Hero bets 8 BB, CO calls 8 BB, SB calls 8 BB

Turn: (33.4 BB, 3 players) 2:diamond:
      SB checks, Hero bets 23.2 BB, CO calls 23.2 BB, fold

River: (79.8 BB, 2 players) K:club:
      Hero checks, CO bets 35 BB, Hero calls 35 BB

Gramy z fishem, ktory wygląda dość nitowato. Na river chyba ciężko żeby on tutaj szukal value z czymś słabszym ode mnie, tym bardziej, że w rangu cold callera będzie dużo niskich i średnich pocketów. Musimy być lepsi raz na trzy razy, fold river czy jednak call?
  • 8 odpowiedzi
    • weirdcreep
      weirdcreep
      Trener
      Trener
      na forum od: 10.04.2014 Posty: 2 125
      Jakich blefów spodziewasz się na river?

ja bym zmniejszył nieco sizingi i leciał b/b/b jako standard i fold na agresję vs 17/12
    • losiuu87
      losiuu87
      Brąz
      na forum od: 25.09.2015 Posty: 125
      Masz rację, za bardzo naciągam sobie te calle teorią, że fisz zrobi coś głupiego i zabetuje jakąś randomową rękę.
    • HandSmither
      HandSmither
      Złoto
      na forum od: 24.11.2016 Posty: 480
      Przecież ten river jest nie do zrzucenia, do przeczekania też raczej nie. Jeśli fisz przyklei się do jakiegoś AK to nigdy Ci nie odpuści na tym riverze, może mieć coś w stylu TT czy JJ i czekając na tym Kx dajesz mu sobie spokojnie x/b, betując samemu niższym sizingiem ciągle valuebetujesz te układy. Fisz czasem na niski bet pomyśli "Aha, betnął nisko więc pewnie wystraczył się Kx więc mam call z moimi TT".

A co byście powiedzieli na overbeta na Flopie? Dostajemy mega szczerą odpowiedź co jest mega użyteczne w przypadku takich nitów. Betujemy np. 20bb na Flopie i nit myśli że "oho jak już betnął tak wysoko to nie odpuści" i raisuje nas na co my mamy łatwego folda bo nic innego niż seta raczej wtedy nie ma. Nie wiem jak jest na tych limitach ale jeśli callnie to częściej niż rzadziej dawałbym mu niższą overparkę, TP z drawem i wrzucałbym większość Turnów.

Co o tym myślicie?
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 3 921
      A co byście powiedzieli na overbeta na Flopie? Dostajemy mega szczerą odpowiedź co jest mega użyteczne w przypadku takich nitów
      Czyli co - chcesz wyrzucić go z 99-QQ by oddać 1/4 a nie 1/2 stacka vs set? Sounds legit

B/B/B i fold na raise, nie wiem po co kombinować. Na takim riverze check jest bardzo słaby bo większość range który calluje twoją trzecią strzałkę gra xback.
    • HandSmither
      HandSmither
      Złoto
      na forum od: 24.11.2016 Posty: 480
      Napisane przez EmiyaKiritsugu
      A co byście powiedzieli na overbeta na Flopie? Dostajemy mega szczerą odpowiedź co jest mega użyteczne w przypadku takich nitów
      Czyli co - chcesz wyrzucić go z 99-QQ by oddać 1/4 a nie 1/2 stacka vs set? Sounds legit

B/B/B i fold na raise, nie wiem po co kombinować. Na takim riverze check jest bardzo słaby bo większość range który calluje twoją trzecią strzałkę gra xback.
      Dlaczego miałbym zakładać że fisz wyrzuci overparkę do overbeta? Poza tym tracisz mniej bo w przypadku normalnego beta często zagra x/r dopiero na T gdzie zainwestujesz w beta na flopie i turnie 30bb a tak tracisz jedynie 20bb z flopa.

NIe znając dynamiki stolika tak jak wcześniej pisałem bet/bet/bet podoba mi się najbardziej.
    • EmiyaKiritsugu
      EmiyaKiritsugu
      Brąz
      na forum od: 13.08.2013 Posty: 3 921
      Jak dla mnie to nieco życzeniowe myślenie,że villain częściej na overbet wrzuci Ci seta niż na normalny sizing. Zazwyczaj bedzie wręcz odwrotnie nawet w przypadku nieco słabszych graczy. I tak myśle,że jest duża szansa na to,że wyrzuci overpare bo patrząc po stosunkowo niedużym gapie vpip/pfr to jest po prostu słabiutki 'reg', i choć taki będzie popełniał masę błędów to overplayowanie średnich układów jest raczej na końcu jego listy 'grzechów'.
    • marcin22x
      marcin22x
      Brąz
      na forum od: 05.12.2010 Posty: 386
      Moim zdaniem lepszy bet river mogą nas sprawdzić TT-QQ gdy poczekamy zagrają X sety tak czy inaczej betują
    • DzikiHenry
      DzikiHenry
      Brąz
      na forum od: 08.01.2007 Posty: 1 001
      agresja pre agresja post by sie przydały
      b/b/b chyba najlepsze rozwiazanie.